• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sakarya üniversitesi efqm ödülü

• Konuyu başlatan Silinen üye 2641
  • Başlangıç tarihi
S

Silinen üye 2641

http://www.sakaryayenihaber.com/resimler/haberler/resim-yok.jpg
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/l/t1.0-9/12036815_10153623039516067_864945973130837515_n.jpg?oh=1b9ae7f660db30c7bad16ce53c1d3df6&oe=56C9B923

SAÜ Büyük Ödülü aldı
Sakarya Üniversitesi tüm dünyada tanınan en prestijli ödüllerinden biri olan Ulusal Kalite Büyük Ödülü'ne layık görüldü. Ödülü almaya hak kazanan SAÜ'de büyük mutluluk yaşanıyor.

SAÜ bir ilki başardı
Bu yıl Kamu Sektörü-Eğitim Hizmetleri Kategorisi'nde Ulusal Kalite Ödülü'ne aday olan ve 3-5 Mayıs tarihleri arasında Avrupa Kalite Vakfı'nın dünyaca tanınmış EFQM Mükemmellik Modeli çerçevesinde Ulusal Kalite Ödülü değerlendirme sürecinden geçen Sakarya Üniversitesi yapılan değerlendirmede sonucunda en yüksek puanı alarak 'Ulusal Kalite Büyük Ödülü' ne layık görüldü. Ülkemiz ve dünya yükseköğretim sistemi için örnek oluşturacak bir ilke daha imza atan SAÜ ödülü Cumhurbaşkanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen Ulusal Kalite Ödülü Kamu Kategorisi Ödül Töreni'nde verildi. Yoğun katılımın ve heyecanın dorukta olduğu ödül töreninde SAÜ başarısı dakikalarca ayakta alkışlandı.

'Büyük mutluluk yaşıyoruz'
Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, Ulusal Kalite Büyük Ödülü'nü kazanmanın onur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: 'Stratejik Kalite Yönetim Sistemi kapsamında sunmuş olduğu tüm hizmetlerde mükemmellik merkezi olmayı ilke edinmiş olan üniversitemiz, yükseköğretimde iç ve dış kalite uygulamaları ile ülkemizde örnek bir üniversite konumundadır. Avrupa ve dünyanın en prestijli kalite ödüllerinden biri olan EFQM Kalite Ödülleri, kurumların kalite yönetim düzeylerinin en önemli göstergelerinden birisi olup, kurumsal gelişime önemli katkı ve değer katmaktadır.'

SAÜ prestij kazandı
Kazanılan ödülün Sakarya Üniversitesi'nin mükemmellik yolculuğunda çok önemli bir aşama olduğunu belirten Rektör Durman 'Üniversitemiz EFQM Mükemmellik modeli çerçevesinde 2006 ve 2008 yıllarında dış değerlendirmeden geçerek sırasıyla 3* ve 4* seviyesinde 'Mükemmellikte Yetkinlik' ödülüne layık görülmüştü. Kazanılan Ulusal Kalite Büyük Ödülü Üniversitemizi çok daha büyük başarılara taşıyacaktır. Bu süreçte başta çalışma arkadaşlarım, öğrencilerimiz ve tedarikçilerimiz olmak üzere tüm resmi-özel kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşları ve basın kuruluşlarımızın önemli katkıları olmuştur. Kendilerine Üniversitem adına teşekkürlerimi sunuyorum'