Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sakız üretim tesisi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Cansu Bağ tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Arkadaşlar, sakız üretiminin nasıl olduğuna dair geniş kapsamlı bir rapor hazırlamam gerekiyor. En çok da sakız üretimiyle alakalı çevre yönetim planı için üretim aşamaları gerekli. yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

Related Contents

2014-sale-toalha-de-mesa-christmas-tablecloth.jpg
Atık Yönetimi Yönetmeliği kapsamında 15 02 02 atık kodu ve GTİP No: 39.15 kodu ile yurt dışından pvc film tabaka halinde ithal edilecektir. Firmanın lisans başvurusu yetişmemesi nedeniyle Bursa...
upload_2017-7-28_1-55-19.png
siteye girdiğim zaman hata alıyorum [ATTACH] eğitim başvurusu yapan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. [ATTACH]
Adsız.png
[ATTACH] İl müdürlüğüne onaylatmak için de gittik ama yeşilolması için ne kadar süre var bilen var mı?
upload_2017-7-14_9-8-53.png
vze işlemleri yenileme sekmesini tıklayınca ozaman eminmisiniz mi bişey soruyor. sonra aşağıdaki ekran çıkıyor işte [ATTACH] sizin ki belge yenileme olduğu için tekrar tekrar eğitim bilgisi...
Adsız.png
Arkadaşlar cevre görevlisi belgesi başvurusu yapacağım ancak verdikleri siteye (http://www.uzaktanegitimcsb.gov.tr) erişemiyorum siteye girdiğimde 403 Forbidden hatası veriyor bunun sebebini yada...
upload_2017-7-14_8-54-37.png
hayırlı olsun :) izin lisanstaki referans numarasını nerden gördünüz vize işlemleri nedeniyle deyince veriyor numara Ben yeni belge başvurusu yapıyorumfakat eğitim bilgilerini yüklerken...
Screenshot_2017-07-19-17-01-54.png
Iyi günler ben çevre görevlisi belgesi başvurusu yapmıştım onay mesajı geldikten sonra 100 tl ödeme yaptım ardından reddedildi mesajı geldi e postaya diploma okunmuyor sisteme tekrar başvuru yapın...