Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Salça Fabrikaları

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında gzmk tarafından paylaşıldı.

1. gzmk

gzmk Misafir

arkadaşlıklar öncelikle merhaba. bir salça fabrikasına fiziksel ve biyolojik arıtma yapmam gerekli bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

3. gzmk

gzmk Misafir

Salça Fabrikaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Un veya Yem Fabrikaları

Un veya yem fabrikaları izin lisans yönetmeliğinde yer almıyor...kapasiteleri çok büyük olsalarda bu tesislerin herhangi bir izin alması gerekmemesi ilginç değil mi sizce de ? yoksa ben yanılıyor muyum ?
  2. salça fabrikası arıtma tesisi

arkadaşlar merhaba. bir salça fabrikasının danışmanlığını yapıyorum ve firmada bulunan fiziksel arıtmaya ek olarak biyolojik arıtma tesisi istiyorlar elinde örnek çalışma veya proje olan varsa acil yardımcı olabilirseniz sevinirim.. üretimde sadece bahçeden gelen domatesin tıkanmasından kaynaklı atıksu oluşmaktadır.
  3. eksantrik mil fabrikaları

eksantrik mil üretimi yapan bir işletme çevre izin ve lisanları ile ilgili olarak kapsamdamıdır
  4. Yem fabrikaları

arpa mısır bugday kepek kullanarak karma yem imalatı yapan tesisler ÇKAGİLHY hangi maddeden giriyor yardımcı olabilirmisniz?
  5. Un Fabrikaları

Elinde un fabrikasına ait proses özeti olan arkadaşlar var mı eğer yoksa un fabrikalarında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir yardımcı olur musunuz,yorumlarınızı bekliyorum