Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

salça fabrikası arıtma tesisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında yadigar can tarafından paylaşıldı.

1. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba. bir salça fabrikasının danışmanlığını yapıyorum ve firmada bulunan fiziksel arıtmaya ek olarak biyolojik arıtma tesisi istiyorlar elinde örnek çalışma veya proje olan varsa acil yardımcı olabilirseniz sevinirim.. üretimde sadece bahçeden gelen domatesin tıkanmasından kaynaklı atıksu oluşmaktadır.

salça fabrikası arıtma tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  2. jeotermal turizm tesisi için arıtma tesisi akın şeması

bir jeotermal turizm tesisi için arıtma tesisi iş akım şeması bulmam gerekiyor tıkandım saatlerdir, elinde olan veya bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  3. Kaplama tesisi ön arıtma tesisi kurulumu

Merhabalar; yaklaşık günde 1000 m3/gün atıksuyu oluşan çinko,krom,nikelaj kaplama yapan tesise ön arıtma kurdurmak istiyoruz.Bununla ilgili tesise yapılması planlanan ön arıtma ya da paket arıtma tesisi için ne gibi önerileriniz olabilir ?
  4. Çimento fabrikası arıtma tesisinde ne tür prosesler yapılmakta

arkadaşlar çimento fabrikalrındaki arıtma tesisleriinde ne tür degerlere bakılıyor bilen arkdaşlar yardım edebilirmi??
  5. Galvanizleme tesisi atıksu arıtma tesisi genel çalışma

Galvanizleme Tesislerinde atıksu arıtma tesisi çözümlemesi yapılırken her tesisde olduğu gibi bir atıksu kaynakları incelemesi yapılır . Deşarj edilecek yere göre Ön arıtma ve ya tam arıtma tasarımları yapılır . bu projede kanalizasyona deşarj a göre tasarım yapılmıştır.