Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sanayi kaynaklı hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmelik tas

Konu, 'Mevzuat Taslakları' kısmında Yasemin Aslantürk Çebi tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hangi birine çalışacağız ya :krktm: :(

Sanayi kaynaklı hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmelik tas konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sanayi kaynaklı hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliği

Merhaba Arkadaşlar, Benim bu yönetmelikte takıldığım iki nokta var. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan bana yardımcı olmalarını rica ediyorum. Önce projeden bahsedeyim, 16 MW kapasiteli fuel oil yakıtlı kojenerasyon tesisi krurulacaktır. Bunun ile ilgili olarak yönetmelikte KÜKÜRT DİOKSİT sınır değerler adı geçen maddenin birinde dizel motordaki değer; "7.2.4.1) Yakıt ısıl gücü...
  2. Yürürlükte Sanayi Kaynaklı Hava Kirliliğinin Kontrolü Yönetmeliği

SANAYİ KAYNAKLI HAVA KİRLİLİĞİNİN KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 03.07.2009 Resmi Gazete Sayısı: 27277 Amaç: Bu yönetmeliğin amacı, sanayi ve enerji üretim tesislerinin faaliyeti sonucu atmosfere yayılan is, duman, toz, gaz, buhar ve aerosol halindeki emisyonları kontrol altına almak; insanı ve çevresini hava alıcı ortamındaki kirlenmelerden doğacak tehlikelerden korumak; hava...
  3. Toprak kirliliğinin kontrolü ve noktasal kaynaklı kirlenmiş sahalara dair yön.değişiklik yapılması

"TOPRAK KİRLİLİĞİNİN KONTROLÜ VE NOKTASAL KAYNAKLI KİRLENMİŞ SAHALARA DAİR YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASI HAKKINDA YÖNETMELİK" Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize. Saygılarımla.
  4. Tıbbi atıkların kontrolü yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmelik

Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasın Dair Yönetmelik 05.11.2013 tarihinde yürürlüğe girdi. En önemli değişiklikler lisans alma süreci ile ilgili olan maddelerde var çünkü gerekli olan evraklar kısmı Ek-4 kaldırıldı . şuan nasıl lisans alacağımız ne tür belgelerin gerekli olduğuna dair herhangi bir beyan yok. bununla ilgili bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa...