Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sanayi sicil numarası

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında alya tarafından paylaşıldı.

1. alya

alya CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar
    atık aldığım firmanın şimdiye kadar girdiğim sanayi sicil numarasının yanlış olduğunu öğrendim.
    böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı? il çevreyi arayıp tüm bildirimlerin iptalini mi istemeliyim.
    yardımlarınızı bekliyorum.

2. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

bence bildirimleri gönderdiyseniz hiç kurcalamayın zaten il çevre ona bakmaz direk miktarlara bakar. Onlar birşey demedikçe sıkıntı yoktur:D

İpekszksn bunu beğendi.
  3. alya

alya CMNet Üyesi

8 aydır aynı numarayla gönderdim.o halde bundan sonraki bildirimlerde doğru olan numarayla bildirimimi yaparım.
    inşallah bir sorun olmaz

4. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

o şekilde yapın siz doğru numarayı girin herhangi bir sıkıntı olmaz ama il çevreye birşey demeyin onlar demedikçe.

Sanayi sicil numarası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi hesap numarası değiştimi?

merhabalar (Hesap IBAN No: TR3100 0100 0760 0600 2368 5001) bu hesap numarası kapandı dediler bankada parayı yatıramıyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz????????
  2. Ticaret Sicil Gazetesi

Danışmanlığını yaptığım bir tesiste şöyle bir sorun ile karşı karşıyayım. Fikri olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şirketin merkezi İstanbul'da ancak tesis başka bir şehirde. Şirketin Ticaret Sicil Gazetesi var fakat bu gazetede tesise ait bir bilgi yer almıyor. GFB başvurusu bu ve bir kaç başka sebeple ret edildi. Şimdi sorun şu ; tesise sorduğumda ellerinde bu gazetenin olmadığını...
  3. SGK Sicil No

Merhabalar, Atıksu Deşarjı konusunda Çevre İzni almaya çalıştığım tesis(Site) için bildiğiniz gibi ÇBS üstünden kayıt yapmam ve gerekli evrakları sisteme yüklemem gerekiyor. Ancak Tesisin herhangi bir çalışanı yok. Bu durumda SGK sicil numarasıda yok. Bununla beraber SGK sicil no ile başvurulan İşletme Belgesi Muafiyetini de alamıyorum. Böyle bir durumla karşılaşan ve ya fikri olan varsa...
  4. Sanayi sicil belgesi

merhaba arkadaşlar, ötl lisansı için istenen belgelerden olan sanayi sicil belgesini nasıl alacağız? nereye başvurmamız gerekiyor? bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  5. Vergi numarası olmayan yerler

Arkadaşlar vergi dairesi olmayan yerlerin Çevre Bilgi Sistemine kaydı ve protokol yapılmasıyla ilgili uygulama yapan var mı? ÇBS ye kaydettiğim yer izin portalında protokol yükleme kısmında hiç bir yer ismi çıkmıyor.?