• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sanayi sicil numarası

Dilaraa

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
isg
merhaba arkadaşlar
atık aldığım firmanın şimdiye kadar girdiğim sanayi sicil numarasının yanlış olduğunu öğrendim.
böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı? il çevreyi arayıp tüm bildirimlerin iptalini mi istemeliyim.
yardımlarınızı bekliyorum.

@Dilara Meriç
bence bildirimleri gönderdiyseniz hiç kurcalamayın zaten il çevre ona bakmaz direk miktarlara bakar. Onlar birşey demedikçe sıkıntı yoktur:D

8 aydır aynı numarayla gönderdim.o halde bundan sonraki bildirimlerde doğru olan numarayla bildirimimi yaparım.
inşallah bir sorun olmaz

o şekilde yapın siz doğru numarayı girin herhangi bir sıkıntı olmaz ama il çevreye birşey demeyin onlar demedikçe.