Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sanayi ve Çevre

Konu, 'Türkçe Kitap Tanıtımları' kısmında Asiye Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Asiye Aksoy

Asiye Aksoy CMNet Üyesi

Endüstriyel Kirlilik Kontrolü dersimizde bize verilen sunum ödevinde çok işime yarayan bir çok sanayi kolunu anlatan güzel bir kaynak tavsiye ederim.

T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı, Türkiye Çevre Atlası, ÇED ve Planlama Genel Müdürlüğü Çevre Envanteri Dairesi Başkanlığı, 2004, Ankara

Bildiğim kadarıyla paylaşılması yasak bir kaynak değil zaten Türkiye Çevre Atlası yazın karşınıza çıkacaktır. Çok işinize yarayacağına eminim

Gürhan Kula bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Paylaşılmasında bir problem yok. Bende ekte gönderiyorum..

Ekli Dosyalar:

Asiye Aksoy bunu beğendi.
  3. Asiye Aksoy

Asiye Aksoy CMNet Üyesi

Yukarıda uyarıyı okudum paylaşma paylaşma der gibi bir hali vardı. Teşekkürler :)

Kadir A. bunu beğendi.
Sanayi ve Çevre konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deri Sanayi Çevre İlşkileri ve Yeni Teknolojiler

Deri Sanayi Çevre İlşkileri ve Yeni Teknolojiler 29 Nisan - 1 Mayıs 2009 ÇAĞRI Çevre; tüm Dünyada en önemli sorunların başında yer almaktadır. Çevrenin korunması toplumların gelişmişlik düzeyleriyle doğrudan ilgili olgudur. Deri sanayi; çevreyi kirleten bir sektör olarak bilinmesine rağmen, deri üretimi ve arıtma sistemleri için yeni teknik ve teknolojilerin geliştirilmesi ve...
  2. Organize Sanayi Bölgelerinde Çevre Yönetim Sistemleri

T.C. ANKARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ KAMU YÖNETİMİ VE SİYASET BİLİMİ (KENT ve ÇEVRE BİLİMLERİ ANABİLİM DALI) ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİNDE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ Doktora Tezi Esmeray ALACADAĞLI Tez Danışmanı Prof.Dr.Ruşen KELEŞ Ankara-2004 [COLOR="Red"]Doktora tezini indirmek için buraya tıklayınız. Toplam 446 sayfa
  3. AB Sürecinde Sanayi ve Çevre Bilgilendirme Toplantıları

AB Sürecinde Sanayi ve Çevre Bilgilendirme Toplantıları Ocak 03, 2011 Genel Müdürlüğümüzce Çevre Mevzuatı kapsamında çevrenin, sürdürülebilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda korunması amacıyla özellikle endüstriyel faaliyetlerden kaynaklanan kirliliğin önlenmesi, çevrenin korunması ve sanayi kuruluşları tarafından Çevre Mevzuatının getirmiş olduğu yasal sorumlulukların...
  4. Çevre ve Sanayi Buluşmaları Devam Ediyor...

[FONT=calibri] [FONT=calibri][COLOR=black] [FONT=calibri][COLOR=black]Genel Müdürlüğümüzün, endüstriyel faaliyetlerden kaynaklanan kirliliğin önlenmesi, çevrenin korunması ve sanayi kuruluşları tarafından Çevre Mevzuatının getirmiş olduğu yasal sorumlulukların yerine getirilmesinin temini için sanayicilere yönelik geliştirdiği “AB Sürecinde Sanayi ve Çevre” konulu bilgilendirme...