Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sanayi Yatırımları, ÇED Raporları

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

İskenderun Klinker Üretim Hattı
    ÇED BAŞVURU DOSYASI
    HATAY İLİ, İSKENDERUN İLÇESİ
    EKİM - 2008

İndirmek için tıklayınız.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Sfero Döküm Aksam ve Parçalar, Pik Döküm Aksam ve Parçalar Üretimi Kapasite Arttırımı
    ÇED BAŞVURU DOSYASI
    Kocaeli İli, Gebze İlçesi
    MART - 2009

İndirmek için tıklayınız.

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

5. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

6. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

7. greenpeace

greenpeace CMNet Üyesi

tarik bey indiremiyorum dosyaların hiç birini nedenini öğrenebilirmiyim ?

8. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Eklerken hatalı eklenmiş Tarık geldiğinde uyarırım düzeltir sorunu..

9. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Düzelttim Ozan bey, kusura bakmayın ilk başta yüklediğimde kontrol etmiştim. ama gözümden birşeyler kaçmış yine de... Düzelttim şimdi..

Kıolay gelsin.

Sanayi Yatırımları, ÇED Raporları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre yatırımları artacak

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Haluk Özdalga: Çevre yatırımlarının önü açılacak. AKP Ankara milletvekili, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Haluk Özdalga, Türkiye’nin çevre faslını AB ile müzakerelere açmasıyla, çevre yatırımlarının önünü açacak yasal düzenlemelerin de hızlanacağını kaydetti. REC Türkiye tarafından 5 Mart’ta Ankara’da gerçekleştirilen "Avrupa...
  2. Turizm - Konut, ÇED Raporları

[SIZE="2"][COLOR="Red"]MNG Karagedik Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ÇED BAŞVURU DOSYASI Ankara İli, Gölbaşı İlçesi EKİM - 2008 [COLOR="Blue"]İndirmek için tıklayınız.
  3. ÇED raporları elektronik ortamda

Bu yıl başlayacak ''e-ced'' projesiyle Çevresel Etki Değerlendirmesinin (ÇED) tamamı elektronik ortama aktarılacak. ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürü Mustafa Satılmış, AA muhabirine yaptığı açıklamada, herkesin ortak değeri olan çevrenin artık uluslararası boyuta taşındığını vurguladı. Türkiye'de oy birliği ile karar alınan ÇED dışında başka bir mekanizmanın olmadığının altını çizen...
  4. Saglık raporları

2012 yılında aile hekiminden alınan agır ve tehlikeli işlerde çalışma saglık raporu geçerlimidir.yoksa aile hekimlerinin verdiği raporlar geçersizmidir.
  5. Ab yatırımları dairesi izleme ve değerlendirme birimi, yardım !

Arkadaşlar AB Yatırımları Dairesi İzleme ve Değerlendirme Birimi tarafından yerinde izlemeye giren kimse var mı ?