Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şantiye yönetimi hakkında bilgi ( acil =) )

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında gamzegül tarafından paylaşıldı.

 1. gamzegül

  gamzegül CMNet Üyesi

  merhaba arkadaşlar. Yarın ki final sınavım için bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var:( . Şantiye sahası nasıl kurulur,nasıl bozulur,gerekli belgeler nelerdir,bir şantiyeyi nelere dikkat ederek yönetirirsiniz... Bu soruların cevabları gerekli.Tecrübeli olan varmı acabA yardım edebilecek. Teşekkürler şimdiden :)
   
Şantiye yönetimi hakkında bilgi ( acil =) ) konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Microstation hakkında Genel Bilgi

  MicroStation Hakkında Genel Bilgi Dünya'nın altyapısının tasarım, inşaası ve işletmesi için..... MicroStation, inşaat altyapı tasarım, inşaa ve işletmesi için temel yazılımdır. MicroStation ve koordinasyon sunucusu olan Projectwise yazılımı, Bentley'in yüzlerce yazılımı için bir ortak taban oluşturur. MicroStation sizi daha üretken ve organizasyonunuzu...
 2. görüntü kirliliği hakkında bilgi

  arkadaşlar merhaba; görüntü kirliliği hakkında elinde belge ya da açıklayıcı bilgi içeren yazı makale gibi örnekler var mı? yada olan varsa paylaşırsa çok sevınırım. şimdiden tesekkur ederım.
 3. Geri dönüşüm tesisleri hakkında bilgi

  Arkadaşlar sitenize yeni üye oldum. Kendim mühendis değilim. Elektrik malzemeleri üretimi yapan orta ölçekli bir tesisim var. Fakat son 1 yıldır sektör değiştirmeyi ve geri dönüşüm üzerine yatırım araştırması yapıyorum. Gerçeği söylemek gerekirse 2 ana konu üzerine çalıştım. Biri ÖTL ile gazlaştırma teknolojisi ve elektrik üretimi diğeri de atık yağ dönüşüm tesisi. ÖTL için fazla tesis...
 4. Coğrafi bilgi sistemi uzmanı hakkında

  coğrafi bilgi sistemi uzmanı olabilmek için nereye başvuru yapmalıyım ? herhangi bir kurs veya yapmam gereken bir başvuru tarihi var mı ?
 5. Melas hakkında teknik bilgi

  Merhaba... Ben melasın depolanması,kullanım koşulları,son kullanma tarihi ve besin değerleri hakkında bilgi edinmek istiyorum,yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba?