Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

şantiyelerde iş sağlığı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Didem Sipahier tarafından paylaşıldı.

1. Didem Sipahier

Didem Sipahier CMNet Üyesi

Ekli Dosyalar:

2. keops

keops CMNet Üyesi

döküman için tşkrler

şantiyelerde iş sağlığı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şantiyelerde kazı işlerinde alınacak güvenlik önlemleri hakkında İngilizce sunum

Arkadaşlar, bir çok şantiyenin başlangıcında ya da sırasında yapılan kazı işlerinde alınması gereken önlemleri anlatan bir sunumu ekte gönderiyorum.
  2. Şantiyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Bildirimleri

İsg konusunda çalışmak isteyen ya da çalışan arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi ve uzmanlıkların paylaşılması açısından böyle bir konunun faydalı olacağını düşünüyoruz. Konusunda uzman arkadaşlarımızın da desteklerini esirgememelerini rica ediyoruz. Öncelikle inşaat firmasının İSG uzmanıyla yaptığı sözleşmeyi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına göndererek onaylatması gerekmektedir. Bu...
  3. Şantiyelerde toz kontrolü

arkadaşlar şantiyelerde gördüğüm bir uygunsuzluğu hem çevre mühendisi hem de iş güvenliği uzmanı olarak çözüm bulmak istiyorum. şantiyede çalışan arkadaşlarım bilirler yerlere döşenen taşlar veya bims tarzı tuğlalar imalat aşamasında spiralle kesiliyor. bu kesim esnasında aşırı derecede toz ortaya çıkıyor. sorunda bu noktada ortaya çıkıyor. kesim yapılan alanda çalışan diğer işçilerde maske...
  4. Iş sağlığı

merhaba arkadaşlar ben tat tesisinde hem çevre görevlisiyim ocaktan sonra isg ye de ben bakıcam da şimdiden düzeltmeleri yapmaya çalışıyorum yalnız bir konuda yardımınıza ihtiyacım var tesisimizde 4 işçi yatılı çalışıyor ve yatakhanede aksamları sigara içmemelerini söylememe rağmen içmeye devam ediyorlar ne yapmam gerekir bir yol gösterir misiniz
  5. Şantiyelerde uygulanan çevresel yöntemler

Arkadaşlar öncelikler herkese günaydın, konu başlığından da anlaşılacagı üzere şantiyelerde yapılan çevresel uygulamalar hakkında fikir alış verişi yapmak istedim. Acaba sizlerin çalıştığı tesislerde uygulanan farklı çevresel yöntemler var mı ? Ne gibi işlemler yapıyorsunuz ? Su ve atıksu, toz, gürültü, atık yönetimi ve hatta rehabilitasyon bile olabilir. Fikirlerinizi bekliyorum,şimdiden...