Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Santrifüj pompanın emme tesisatı nasıl olmalıdır?

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    8.jpg
    9.jpg

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

aliosman bey çok teşekkürler

Santrifüj pompanın emme tesisatı nasıl olmalıdır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Santrifüj pompalar

1. 1. SANTRİFÜJ POMPALARIN İŞLETMEYE ALINMASI a) Tesisat ve pompaların akışkan ile doldurulması: Birkaç istisna dışında hiçbir santrifüj pompa içi su ile doldurulmadan ve içindeki hava tahliye hava tahliye edilmeden çalıştırılmamalıdır. İstisnalar, kendini çalıştıran pompalar ve yüksek kapasiteli düşük basınç ve hızla çalışan pompalardır. Doldurma bu durumda çalıştırma ile...
  2. Atıksu arıtma tesisleri en yakın yerleşim alanına ne kadar mesafede olmalıdır?

atıksu arıtma tesisleri en yakın yerleşim alanına ne kadar mesafede olmalıdır? bununla ilgili bir kanun yonetmelik vs.. baglayıcı bir mevzuat var mıdır? ben bulamadım, bılgısı olan arkadas var ise yardımcı olabılır mi?
  3. Depremde Hareket Tarzı nasıl olmalıdır ?

Adım Doug Copp. Dünyanın en tecrübeli kurtarma birimi Amerikan Uluslar arası Kurtarma Ekibinin Kurtarma şefi ve afet olayları müdürüyüm. Bu makaledeki bilgiler bir deprem anında hayat kurtaracaktır. 875 yıkılmış binaya sürünerek girdim, 60 ülkeden kurtarma ekipleriyle çalıştım, birçok ülkede kurtarma ekipleri oluşturdum, ve çok sayıda ülkede birçok kurtarma ekibinin üyesiyim. 2 Yıl...
  4. İSG açısından bir çalışma alanı nasıl olmalıdır?

Tesisin yeni yapıldığını düşünürsek önce yapıdan başlamalıyız.Bu bahsettiğimiz yapılar bir şantiye için işçilerin koğuşları,yemekhane, idari binalar ya da teknik binalar . bir fabrika içinse işin yapıldığı alanlar ve işçi bulunan her yapıyı kapsamaktadır.(yemekhane,dinlenme alanları,soyunma giyinme bölümleri... aklınıza neresi gelirse) Bu nedenle "İŞYERİ BİNA VE EKLENTİLERİNDE ALINACAK...
  5. ötl tesisinde koku değerleri ne olmalıdır?

ötl tesisinde koku değerleri ne olmalıdır?