Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık firma arıyorum

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Uğur B. tarafından paylaşıldı.

1. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Tekirdağ, İstanbul ve Kocaeli illerinde faal olarak çalışan satılık çevre danışmanlık şirketi aramaktayım. Şirketin kuruluş yılı, kaç mühendis çalıştığı, kaç firmaya baktığı önemli değil. Bildiğiniz, duyduğunuz ya da devretmek isteyen arkadaşlar buradan benimle iletişime geçebilirler.

Galiba böyle bir firma bulamayacağım.

2. çok mantıklı ya bende Doğu Karadeniz bölgesinde arıyorum.

3. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

İlana sende nasıl bir firma istiyorsan ekle neticede sizde satılık firma arıyorsunuz

4. benim için fark etmez firma olsun, 80 tane müşterisi olsun yeter

5. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

80 müşterisi olsun oda iyi =)

Tuğçe Özcan bunu beğendi.
  6. Volkan Azak

Volkan Azak CMNet Üyesi

80 müşteri olan devretmez ki zaten:)

7. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

ben 2-3 tane firması olsun ona bile razıyım.

8. gülay

gülay CMNet Üyesi

2-3 firmayla nasıl iş yapacaksınız :) Dilovası'nda hiç danışman firma yok haberiniz olsun sıfırdan kurulsa da iyi ekmek çıkar :)

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  9. gülay

gülay CMNet Üyesi

10. Gülay Hanımcım ortak olalım ;)

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

Param olsa çeker miyim milletin kahrını :D dükkanımız var kira problemi de yok ama bu işe girecek deneyimli tanıdık yok bide para :booo:

12. gülay

gülay CMNet Üyesi

hiç unutmazzzz :krsn: altın düştü zarar ettim :uzgnm:

13. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Sifir olan firmayi gelistirmek zaman aliyor. Ama firmanin 2-3 musterisi dahi olsa onu ayaga kaldirmak daha kolay. Sirketin karda zararda olmasi hic onemli degil. Dilovasinda yok biliyorum ama bulamazsam sifirdan girmek zorunda kalacagim. Buda ayri maliyet demek.

14. gülay

gülay CMNet Üyesi

firma bulmak çok mu zor ya ben sadece 2 firma yönlendirdim danışman firmaya benim işim bile değildi danışmanların firma bulması çok zor olmasa gerek

15. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Cok zor bir is degil. Sadece yatirimi geri alma suresi fark atiyor. Aslinda biraz amacim farkli oyuzden israrla satilik ariyorum. Yoksa yapmadigim is degil =)

16. gülay

gülay CMNet Üyesi

hayırlısı olur inşallah ama tercih sebebinizi de merak etmedim değil benim de istediğim bir gelecek ama kısmet :D

17. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Hayirlisi. İnsallah bulabilirim. Bu is sonuclandiginda anlatirim =) Ayrica para kazanilmak icin yapilacak olan bir iste degil danismanlik benim gozumde. Onuda beliryeyim.

18. gülay

gülay CMNet Üyesi

neden ya parası iyi olmalı danışman mühendislere verilen paralar ortada kârı çok olmalı

19. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Yatirimci olarak bakarsan iyi bir getirisi yok. Firmaya ne sekilde baktigina bagli. Az sonra hem begenmiyorsun hemde ne diye satilik firma ariyorsun dersen sasirmam =) Ama dedigim gibi amac farkli. Tek istedigim birkac firmasi olan bir sirket

Satılık firma arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ankarada staj arıyorum

merhabalar ben kocaeli üniv de okumaktayım,3.sınıf yaz stajımı ankarada yapmak istiyorum,lütfen yapabileceğim yerler konusunda yardımcı olabilir misiniz ? arıtma ve işletme stajı için...
  2. Antalya'da staj arıyorum

Antalya'da yazın büro stajı yapacam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Proje yapılan ve rapor hazırlanan bir işletme arıyorum.
  3. Çmk-2 örnek vize soruları arıyorum

çmk-2 örnek vize soruları lazım yardımcı olabilecek var mı?
  4. Msds arıyorum

Busperse 2422 BAM 7195 Bu kimyasalların MSDS lerini bir türlü bulamadım.Gelecek önerilere nazaran şimdiden söylüyorum IBC lerin üzerinde hiç bir firmanın adı yok kalemle yazılmış olarak sadece kimyasalın adı yazılı.
  5. Büro ve işletme stajı için firma arıyorum

herkese iyi akşamlar ben büro stajı ve işletme stajı için firma arıyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum