Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satış noktalarının getirme merkezi oluşturması

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Nermin Tuğralı tarafından paylaşıldı.

1. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

merhaba,
    ambalaj atıkları yönetmeliğine göre satış noktaları getirme merkezi oluşturdukları takdirde amb. atıklarını bedelli verebilirler ifadesi var. bu getirme merkezlerinin fiziki şartları henüz açıklanmadı diye biliyorum doğru mudur? peki şuanda satış noktaları ve alışveriş merkezleri amb. atıklarını bağlı bulundukları belediyenin toplama sistemine bedelsiz vermek durumundalar değil mi? bakanlığın getirme merkezi oluşturulmasıyla ilgili çalışmaları hangi aşamada acaba? bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

iyi çalışmalar dilerim.

2. Yasemin Karadiş

Yasemin Karadiş CMNet Üyesi

bununla ilgili taslak genelge yayınlandı. taslak genelgeyi ekte gönderiyorum. bu şekilde de kabul edilir diye üşünüyorum.

Ekli Dosyalar:

3. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

bu taslak genelge bakanlığın sayfasında mı yayınlandı acaba?

4. Yasemin Karadiş

Yasemin Karadiş CMNet Üyesi

5. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

Yasemin Hanım.
    Getirme merkezleriiçin yayımlanan genelge taslağının onaylanıp onaylanmadığı- yürürlüğe girip girmediği hakkında bir bilginiz var mı acaba.?Araştırdım bir bilgiye ulaşamadım.

6. Gülşah Albayrak

Gülşah Albayrak CMNet Üyesi

Getirme merkezleri ile ilgili yayımlanan genelge taslak olarak kaldı onaylanmadı maalesef. Dün bakanlıkta volkan bey ile görüştüm şuan yeni bir tebliğ yayınlanacakmış beklemede olduklarını söylediler. peki bu durumda satış noktaları ve avm ler atıklarını bedelsiz olarak vermek zorundalar mı? bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

7. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

8. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

çevre görevlileri için bir iş kapısı açıldı diyebiliriz sanırım,

Satış noktalarının getirme merkezi oluşturması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su Getirme ve Kanalizasyon Uygulamaları

SU GETİRME VE KANALİZASYON UYGULAMALARI Yrd.Doç.Dr.F.İLTER TÜRKDOĞAN - İnş.Müh.KAAN YETİLMEZSOY Boyutlar : 16 x 24 Sayfa Sayısı : 455 Basım Yılı : 2004 Fiyat : 20 YTL (KDV DAHİL) İÇİNDEKİLER : Nüfus Hesapları Düşey ve Yatay Su Toplama Tesisleri İzale Hatları Hazneler Şebeke Sistemleri Kanalizasyon Borulara Gelen Dış Yükler ve Tespit Kitleleri...
  2. LPG oto gaz satış müdürlüğü

Arkadaşlar bu işi yapmak için neler gerekli evrak vs. gibi yada yapan arkadaşlar görüş bildirirse çok sevinirim. Ayrıca sözleşme örneği yada asgari koşullar sigorta durumu hakkında bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum
  3. Su getirme notları

Su getirme ders notlarına ekten ulaşabilirsiniz...
  4. Gemi zinciri-satış

Arkadaşlar hurda gemi zinciri satmak istiyoruz. İlgilenen varsa buradayım.
  5. Su getirme projesi isteği

Merhaba arkadaşlar bana acil su getirme projesi lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.