• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sayfa görünümü hakkında

S.Sesler

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre
@Fatih Özcan Sitenin forum sayfalarının görünümü ile ilgili bir problem var mı? iki gündür bende görünüm eklediğim sayfa şeklinde, yazılar satır sonunda alt satıra geçmiyor ve uzayıp gidiyor

Başka site ve sayfalarda problem yaşamadığım için bilgisayar ile alakalı diye düşünmedim ama görüyorum ki benden başka bundan şikayet eden de yok :) Acaba problem benim bilgisayarımda mı? :)

Yardımcı olabilir misiniz...

Ekli dosyalar

• doc00762020151014070136.pdf
    375.4 KB · Görüntüleme: 26
@Fatih Özcan

Fatih Bey Merhaba,
Internet Explorer ile giriş yaptığımda sorunla karşılaştım. Aslında sürekli İE kullanıyorum, dün ve bugün bu sorun oluştu.

@Developer

@Developer , maalesef sorun halen devam ediyor. ekli 2 dosyada görebilirsiniz.

@Developer ; @Fatih Özcan sayfa görünümü düzelmiş, çok teşekkür ederim ilginize...

@Developer , @Fatih Özcan

Sayfa görünümü düzelmiş, çok teşekkür ederim ilginize....

Ekli dosyalar

• 1.pdf
    977.3 KB · Görüntüleme: 7
  • 2.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 2