Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar, Sevgiler, En Güzel Günler Sizlerle Olsun...

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Deniz Altun tarafından paylaşıldı.

1. Deniz Altun

Deniz Altun CMNet Üyesi

Selamlar,
    Yazacak 1 mevzu yok, muhabbet ve yardım için mail adresimden ulaşabilirsiniz...
    Fatih (ÖZCAN) kardeşim ellerine sağlık güzel 1 portal ve yardımlaşma ortamı olmuş..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Deniz kardeşim hoş geldin. Uzun zamandır haberini alamadık. Evet bence de güzel oldu her geçen günde iyileştirmeye çalışıyoruz. Umarım herkes bu ortamın farkında olur.

Selamlar, Sevgiler, En Güzel Günler Sizlerle Olsun... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Güzel bir coğrafya oyunu :)

http://www.minijuegosgratis.com/juegos/hwdykyworld/hwdykyworld.html?b415=0766 Yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  2. 2013...şimdiye kadar gördüğümüz en güzel yil olsun!!

fU9d79ho6dE Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, bizlere kutlu olsunn…:D Bazı otoritelerin düşündüğü ve direttiğinin aksine, kutlanası bir hadisedir. Amaç şudur: İyisiyle kötüsüyle, günahıyla sevabıyla, sevgisiyle nefretiyle,…, bitip giden kocamaaaan eski bir yılın ardından gülücüklerle el sallamak.. Umutlar, hayaller, istekler,…, hayatımızı süslemeye devam etsin diye gelen yeni yıla...
  3. Bir ağ mühendisine göre ‘fazla güzel’ :))

İş dünyasının sosyal medya platformu Linkedin kendini cinsiyet ayrımcılığı suçlamalarının hedefinde buldu. Suçlamaların nedeni ise geliştirici ağı platformu Toptal’ın, internet ağı mühendisliği sektörüne yönelik Linkedin’e verdiği reklamda kullanılan bir kadın fotoğrafı. Linkedin fotoğrafın bir ağ mühendisine göre ‘fazla güzel’ olduğu ve gerçek hayatı yansıtmadığı gerekçesiyle reklamı geri...
  4. Sizlerle tanışmak istiyorum

merhaba ben Zehra, çevre mühendisliği öğrencisiyim.Meslektaşlarınla,sizlerle tanışmak isterim.