Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şemalarla Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Mevzuatı.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Müjdat Öner tarafından paylaşıldı.

1. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğünce hazırlanmış, tüm Çevre yönetimi mevzuatlarında uygulanacak işlemlerin akım şemalarıyla gösterimi ektedir.

Ekli Dosyalar:

2. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

çok güzel paylaşımlar tşk. mujdat_41 :)

Müjdat Öner bunu beğendi.
  3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Özellikle çevre denetimi yönetmeliklerinin, (sahada sürekli güncel olarak uygulanan) şematik olarak gösterimi bir başka deyişle iş akım şeması halinde yayınlanması çok iyi oldu. Çok yerinde bir çalışma. Umarım süreklilik gösterip güncel olarak düzenli olarak yayınlanır.

4. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

aynen katılıyorum size Can bey.mevzuat yardım dosyası adı altında cok faydalı olacak bir döküman hazırladılar.onu da burada paylaştık.ama maalesef bazı tebliğ ve yönetmeliklerin güncel olmadığı görülmekte.çalışmalar bakanlığın yeni sitesinde ve en fazla bir aylık süre içerisinde yayınlandı.burada güncel halde yayınlanmazsa nerede yayınlanır merak ediyorum.yani bakanlığın bu konuda yeterli güveni vermesi lazım diye düşünüyorum.

bu dökümanların şimdiki hali güncel.

5. selçukbykmrt

selçukbykmrt CMNet Üyesi

çok teşekkürler .

Şemalarla Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Mevzuatı. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre yönetimi genel müdürü ve çed ve planlama genel müdürü ile görüşmeler

ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ VE ÇED VE PLANLAMA GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER 28.10.2009 tarihinde Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Prof.Dr.Lütfi AKÇA ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç KARAKAYA bir görüşme gerçekleştirmiş tir. 21.11.2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ile çevre mühendislerinin çevre görevlisi ve koordinatör tanımlarıyla ile ilgili...
  2. 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı(Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü)

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Hava Yönetimi Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı.
  3. Çevre yönetimi genel müdürlüğü.

İyi günler.arkadaşlar verdiğim link kullanıcı adı ve şifresi istenmekte.bununla ilgili bilgisi olan varmı.? http://www.cevresehircilik.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1306
  4. Çevre yönetimi genel müdürlüğü telefon rehberi

Merhaba arkadaşlar; ekli dosyada çevre yönetimi genel müdürlüğünün telefon rehberi mevcut. Bilginize...
  5. Su yönetimi genel müdürlüğü-evsel atıksu arıtma tesisleri için tasarım ve norm rehberi

Evsel Atıksu Arıtma Tesisleri İçin Tasarım ve Norm Rehberi Aralık 05, 2012 Türkiye’de atıksuların uygun şekilde bertarafının sağlanabilmesi için çeşitli ölçeklerde çok sayıda atıksu arıtma tesisi yapılmıştır. Ancak tasarımda yapılan hatalar, normlara uyulmaması ve bilgi eksikliğinden dolayı birçok tesis verimli şekilde çalıştırılamamış neticede ülkemiz adeta bir arıtma tesisi mezarlığı...