Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şemalarla Mevzuat

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında belgin27 tarafından paylaşıldı.

1. belgin27

belgin27 CMNet Üyesi

Merhaba,

Forumu kullanmaya yeni başladım, daha önce paylaşıldımı bilmiyorum, yardımcı olması dileğiyle.

Herkese iyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

2. Fatih Güneş

Fatih Güneş CMNet Üyesi

3. hatice

hatice CMNet Üyesi

Teşekkürler belgin paylaşıldı mı bilmiyorum ama çok faydalı bir doküman .

4. Merve Özkan

Merve Özkan CMNet Üyesi

çookk teşekkürler, bu haliyle kolaylıkla anlaşılabilir olmuş, süper

Şemalarla Mevzuat konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kompost tesisleri mevzuat

bir kompost tesisi yapılacağı zaman uyulması gereken yaptırımlar kurallar nelerdir? Türkiye'nin ve AB birliğinin hangi yasal düzenlemeleri bulunmaktadır. ingilizce veya türkçe kaynak olabilr. kurulmakta olan yeni kompost tesisleri var mı?bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim.:o
  2. Mevzuat arşivi

Kanun, tebliğ, yönetmelik, genelge hepsi bir arada.
  3. Şemalarla Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Mevzuatı.

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğünce hazırlanmış, tüm Çevre yönetimi mevzuatlarında uygulanacak işlemlerin akım şemalarıyla gösterimi ektedir.
  4. Mevzuat Değişiklikleri Duyuruları Hk.

Herkese Merhabalar, Değişen yönetmelik maddeleri ya da yeni çıkan yönetmeliklerin duyurulmasında göstermiş olduğunuz özen için teşekkür ederiz. Forumu düzenlerken dikkatimi çeken bazı uygunsuzluklar var. Forumda paylaşım yaparken uymamız gereken kurallardan bazıları; Paylaşımda bulunduğunuz değiştirilmiş ya da eklenmiş olan yönetmelik maddeleri daha önceden paylaşılmış mı diye kontrol ediniz....
  5. Mevzuat kütüphanesi

CMNet Mevzuat Kütüphanesi Son Güncelleme: 20.08.2013 (Aşağıdaki listeden pdf formatlarında bozukluk olan, bölümlerarası geçişlerde sorun olduğunu düşündüğünüz ve dolayısıyla gözden geçirilmesini istediğiniz mevzuatları bu başlık altından bildirimde bulunabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler...) Uluslararası Sözleşmeler ILO 155 Sayılı Sözleşme (İSG) (İlgili Konu) ILO 161 Sayılı Sözleşme...