Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sera gazı eğitim notları

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

 1. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

 2. Tolga Gül

  Tolga Gül CMNet Üyesi

 3. Melih Coşar

  Melih Coşar Genel Yönetici

  Çok fazla bilen yok ya fiyatı vurmuşlar resmen.
   
 4. H. Mustafa Pekçetin

  H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

  İzleme Planı tekliflerinin 5 ila 20 bin arasında uçuştuğu az bilenin hiç bilmeyene eğitim verdiği ortamda herşey a/normal:)
  (yukarıdaki duyuruyla alakası yoktur!)
   
 5. Özge Gökmen

  Özge Gökmen CMNet Üyesi

  Merhabalar;

  Teknik Çevre olarak uzun süredir sera gazı hasaplanması ile ilgili çalışmalar yürütmekteyiz. İzleme Planları'nın hazırlanması ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğimizi belirtmek isterim. Ekte 4-5 Eylül tarihlerinde düzenleyeceğimiz eğitim duyurusunu paylaşmak isterim.
   

  Ekli Dosyalar:

 6. Ekin Tunçel

  Ekin Tunçel CMNet Üyesi

  Bu eğitimi alınca bize katkısı ne herhangi bir yere işe girerken gerekli olan bir belge mi acaba ayrıntısını ögrenebilir miyim?
   
  bll_2081 bunu beğendi.
 7. Lifenerji Ltd. Şti.

  Lifenerji Ltd. Şti. CMNet Üyesi

  Merhabalar,
  Şirket olarak 26-27 Şubat tarihleri arasında "Uygulamalı İzleme Planı Hazırlama Eğitimi" vermekteyiz. Yaptığımız işlerden kısaca bahsetmem gerekirse: Eylül ayında Ankara/Hilton otelinde gerçekleştirilen sektöre yönelik eğitimler, "İzleme ve Raporlama Tebliği İzleme Planı Kılavuzu", İzleme planı şablonu ve Elektronik İzleme Planı Şablonu tarafımızca hazırlanmıştır.
  İzleme planlarının tamamlanabilmesi için şirket olarak hem tesislere, hem de tesislere çevre danışmanlığı hizmeti veren kuruluşlara yönelik eğitimler düzenlemekteyiz.
  Ayrıca, eğitimlerin odak noktası izleme planları sektörel bazda nasıl hazırlanır olduğu için denetçi olma hedefindeki kuruluşlarında katılımı oldukça faydalı olacaktır.
  Herkesi beklemekteyiz. Daha detaylı bilgi için eğitim duyuruları bölümüne bakabilirsiniz.
  Eğitim ile ilgili detaylı bilgiler için "İzleme Planı Hazırlama Eğitimi" dokümanına bakınız.
  Eğitime katılmaya karar vermeniz durumunda "Eğitim Başvuru Formu" dokümanını doldurup lütfen ilgili mail adresine iletiniz.
   

  Ekli Dosyalar: