Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

seramik granit sanayi endüstriyel arıtma tesisi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında tinofchak tarafından paylaşıldı.

1. tinofchak

tinofchak CMNet Üyesi

arkadaşlar bana acil seramik sanayi arıtma notları lazım tez, ödev, not herşey olur :)

2. cayirli09

cayirli09 CMNet Üyesi

işletmemizin arıtma tesisleri hakkındaki bilgiler mevcuttur. umarım yeterli olur.
    iyi çalışmalar

3. tinofchak

tinofchak CMNet Üyesi

teşekkür ederim hepsini tek tek inceleyeğim :)

seramik granit sanayi endüstriyel arıtma tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Endüstriyel atıklardan cam, cam-seramik ve seramik üretimi

itüdergisi/d mühendislik Cilt:6, Sayı:5-6, 106-119 2007 [SIZE="2"][COLOR="Red"]Endüstriyel atıklardan cam, cam-seramik ve seramik üretimi Özet Bu çalışmada, termik santral uçucu külü ile alüminyum üretimi sırasında açığa çıkan kırmızı çamurdan cam ve cam-seramik üretimi gerçekleştirilmiştir. Öncelikle, cam üretimini gerçekleştirebilmek amacıyla, Çayırhan uçucu...
  2. endüstriyel atıksu arıtma tesisi projesi

merhaba arkadaşlar bitirme tezim için endüstriyel atıksu arıtımı ile ilgili örnek bir projeye ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  3. Agac sanayi arıtma tesisi sorunu

10 m3/saat debiye sahip arıtma tesisinde asırı camur var kımyasal havuzdan havalandırma ve bıyolojık arıtmaya kadar da giden bi yuzen camur var !! cıkıs suyunda koı yuksek deger de cıkıyor arıtmayla cok ilgilenen olmamış bende yenı aldım sorumlulugu yapmam gerekenler nelerdir şimdılık camur sorununa ön arıtmada dekantör koyduk daha devreye almadık camurun yuzmemesi ve kımyasalda ve...
  4. Endüstriyel arıtma tesisi işletme sorunu

TESİS ARITMA KADEME SIRASI : dengeleme-elek-koagülasyon flokülasyon(PAC KİREÇ POLİELEKTROLİTLER)-aktif çamur(difüzörlü)-son çökeltim Tasarıma göre kimyasal arıtma giriş KOİ :2400 1400 %42 verim ama gerçek tesiste %20-25 verim sağlanıyor Aktif çamur...
  5. Endüstriyel arıtma tesisi işletilmesindeki sorunlar

İYİ AKŞAMLAR..elinizde arıtma tesisleri işletilmesinde çıkan sorunlar ve bunlara uygulanan çözümler hakkında sunumlarınız varmı?endüstri farketmez yeterki olsun.şimdiden teşekkürler.