Ses ve gürültü kirliliği kaynakları

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında resatcagdasozogul tarafından paylaşıldı.

1. resatcagdasozogul

resatcagdasozogul

Gürültü kaynakları (Karayolu, demiryolu, uçak ve hava alanları, sanayi tesisleri, yol ve bina yapım şantiyeleri vb.) ile ilgili dökümana ihtıyacım var, konuyla ilgisi olanlar yardım edebilir mi acaba. şimdiden tesekkür ediyorum..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nasıl bir dökümandan bahsediyorsunuz? Döküman içeriğinde aradığınız şey ne olacaktır.

3. resatcagdasozogul

resatcagdasozogul

karayollarında denizlerde havaalanları ve hava ulaşım araclarındaki endüstri alanındakı gürültü kirliliği hakkında açıklamalar, bunların gürültü değerleri db cinsinde, ve bu tarz kırlılıği engellemek amacıyla alınacak önlemler neler olabılır gbi bilgilerden bahsediyorum.

4. Adnan TUNÇTÜRK

Adnan TUNÇTÜRK

Önerebileceğim en sağlıklı döküman ' Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği' olabilir. Yüklediğim dosya değişiklerinin işlenmiş olduğu güncel halidir. Umarım faydası olur.

Ekli Dosyalar:

5. resatcagdasozogul

resatcagdasozogul

teşekkür ederim adnan bey :)

6. Adnan TUNÇTÜRK

Adnan TUNÇTÜRK

Umarım işine yarar. Ek olarak taş ocaklarındaki patlatmayla alakalı bir döküman var elimde. % 100 alakalı değil ama güzel ve eski bir çalışma..

7. resatcagdasozogul

resatcagdasozogul

aradığım bir konu detaya girmem gerkiyordu, yeniden teşekkür ediyorum adnan bey :)

Adnan TUNÇTÜRK bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş