• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Seveso beyanı

Zeynep Akgül

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar,
Bana acil olarak seveso beyanında yapmam gerekenleri anlatabilirmsiiniz belkide muaf olucam o kadar kimyasalım yok hangi kimyasalların bildirimini yapmalıyım kaç kilodan sonrasını yazmalıyım yoksa tüm kullandığım kimyasallarımı yazmalıyım ve beyan yaparken güvenlik raporu dediği nedir tam olarak birde BEKÖP dediği nedir. TATBİKAT SONUC RAPORU DEDİĞİ AFED 'E ben yangın acil durum eğitimleri verdirdim tatbikat yapıldı onun raporunumu istiyor. bende birde kimyasal kayıt sistemide açık ona ne yapmam gerekiyor kimyasal madde envanter de açık bunların birbirinden farkı ne tam olarak acill yardımmm

Konuyla ilgili aşağıdaki yönetmeliği inceleyebilirsiniz, bütün aradığınız tanımlar ve yapmanız gerekenler yönetmelik içeriğinde mevcuttur.
BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALARIN ÖNLENMESİ VE ETKİLERİNİN AZALTILMASI HAKKINDA YÖNETMELİK

Ayrıca CMNet te mevcut olan aşağıdaki konu başlığını da inceleyebilirsiniz, kolay gelsin.
https://www.cevremuhendisleri.net/konu/seveso.1815/