Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sevgili Günlük...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Elif Kütahya Önal tarafından paylaşıldı.

1. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

Bugünlerde hayat sanırım bana küçük oyunlar hazırlıyorsun benim bunlara düşmeye niyetim yok..Ama hiç de gücüm yok senin oyunlarını çözmeye öğrendiğim çözümler çaresiz kalıyor, küçük bir çocuğun elinden alır gibi çekip almaya çalışıyorsun mutluluğumu tırnaklarımdan akan kan yada bağırarak ağlamam hiç umrunda bile değil.Alıştığım makamlar yerle bir oluyor tek tek, yeniden yalnız yitirmiş olmak çok ağır gelecek bana biliyorum yine kalkacağım ama yaralarım kalacak...
    Yapma! Tamam susarım kabullenirim şartlarını, yıllarımı emrine amade ederim sen yeter ki acıtma canımı alma yüreğimin diğer parçasını.Uzun zaman oldu onsuz yaşamayı unutalı ya yapamazsam dizlerim tutmazsa..
    Sesini duyar gibiyim hayat yapacaksın diyorsun değilmi? Kulaklarımı tıkadım sana duymuyorum duymayacağım.....

Melih Coşar bunu beğendi.
  2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Sevgili Günlük,

Şu insanlardan ve onların saçma sapan takıntılarından sıkıldığım kadar hiç bir şeyden sıkılmadım şu dünyada. Tıpkı Orhan Veli şiirindeki nasır çilesi çeken Süleyman efendi gibi, nasırlaşmış düşüncelerle ve yüreklerle bu insanlar nasıl yaşayabiliyor anlayabilmiş değilim. Hiç mi canları acımaz bu insanların ya da artık acıyı hissedemez mi olmuş bu bünyeler. Sadist hayatın karşısında duracağız diye iyice mazohist olduk duygu fetişi insanlar olarak. Kendine iyi bak emi. Sayfaların sararmasın sakın. Kendimden başka bir sen varsın şu dünyada bir de kafamdaki hayal diyarım. Gitmeyin bir yerlere.

Sevgili Küllük

Sözüm sana arkadaşım. Ben burada günlüğüm ile konuşurken siz de çay bardağı biraderinle kaynatmışsınız orada. Hiç külle dolduğunu söylemiyorsun ha gidinin oğlu seni. Yanında uyuyunca o leş gibi kül kokusu ile sabaha acı bir boğazla uyanmamdan sen sorumlusun iblis! Hayır sebebim olacaksın kafam bozacak seni de silkeyeceğim çöpün oraya

Bak ayağını denk al olm! Boynuzunu kırarım ha!

:) :) :)

Sevgili Günlük... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bim'de eski sevgili ile karşılaşmak

Hazır 14 Şubat'ta geliyorken daha önceden hatırladığım komik bir yazı vardı. Onu yapıştırayım buraya. Küfür vb içerikli olabilir, olabildiğince sildim/şifreledim :P ama kaçan olduysa kusura bakmayın :D Ekşisözlük'ten alıntıdır. deneyimlerime göre pek fazla samimi olunmayan bir kişiyle yanyana yürümek zorunda kalmaktan sonra en fazla gerginlik yaratan hadisedir. zordur bir zamanlar...
  2. 15 günlük staj acil

ara tatil döneminde staj yapmak istiyorum istanbulda yapabileceğim bi yer var mı belediyeler almıyor...
  3. Günlük makine kontrol formu,

İş başı yapmadan önce; ne tür makine olur ise olsun, mutlaka o bölüm ustası tarafından çalışılabilir onayını gösteren bir kontrol formu oluşturulmalı. Yapılan birçok gözlemde küçük kusurların gözden kaçtığı ve iş kazalarına ve büyük hasarlara yol açtığı kayıtlarda yer almaktadır. kazasız günler dilerim,
  4. Günlük,haftalık faaliyet rapor örnekleri

Arkadaşlar Elinde Faaliyet Rapor Örnekleri Olan Varmı ?
  5. Merhaba sayfa yöneticilerim ve sevgili arkadaşlar

ben cumhuriyet üniversitesi çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. ege üniversitesi kimya bölümünden mezun olduktan 2 yıl sonra dgs ile geçiş yaptım. bu mesleğe daha yeni alışmaktayım. 2.sınıfı bitirmeme rağmen daha yeni araştırmalar yapıyorum bu mesleğin bana ve ülkeme neler kazandıracağı merak konum oldu. bu siteyi buldum ve üye oldum yararlı olacağına inanıyorum :)