Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SewerCAD Eğitim Dökümanı

Konu, 'Microstation' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

SewerCAD programına ait eğitim kitapçığı ve programın help dosyası ektedir. Eğitimler ingilizcedir ve eğitim 5.6 sürümüne aittir.

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Ekli Dosyalar:

2. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

fatih bey bu vermiş oldugunuz programlarla ilgili kitapcıklar ıcın tesekkur ederım.bu sewercad tam olarak ne programıdır.bunu daha onceden duymamıstım.ben cevre muh ogrencısyım bunun gibi baska ne programlar var bilmemiz gereken?

3. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

onun yerine ben cevap vereyim sewercad altyapı projelerinde prrojelerin hidrolik hesaplamalarının yapımında kullanılır bunun autocad civildeki karşılığıda hydraflowdur.
    Benim önerim eğer yurtdışında yada uluslarası bir firmada çalışacaksın bu programı kullanmayı öğren zaten fazla bir ayrıntısı yok fakat hesaplamalrın teorik parametrelerinin standartlarını bir de yapılan hesaplamalar için var olan senaryoyu değiştirmeyi bilmen lazım birazcıkda ingilizce mühendislik terimlerine aşina olman lazım tavsiyemdir altyapıda çalışacaksan yurtdışında mutlaka öğren

SewerCAD Eğitim Dökümanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Yönetimi Eğitim Dökümanı

--- ATIK YÖNETİMİ SUNUMU --- SDÜ Öğretim görevlisi bir hocama ait dokümandır.
  2. SewerCAD Tanıtım

[COLOR=#ffa903]SewerCAD [FONT=Verdana][COLOR=navy]Atıksu Toplama Sistemi Modellemesi ve Tasarımı [FONT=Verdana]SewerCAD atıksu toplama sistemlerinde dünya üzerinde binlerce belediye ve mühendislik firması tarafından kullanılan tasarım, analiz ve atıksu sistemleri planlaması yapan bir programdır. Basınçlı ve cazibeli sistemler için geniş çözümler sunan dünyanın önde gelen su şebekesi...
  3. WaterCAD Eğitim Dökümanı

Arkadaşlar ekte watercad eğitim kitapçığı ve programın help dosyasını gönderiyorum. Dökümanlar ingilizcedir. Türkçe eğitim notu görmedim hiç.
  4. Çevre ve İsg Kısa Eğitim Dökümanı

Arkadaşlar ekte hazırlamış olduğum eğitim notu mevcuttur. Faydalı olacağını düşünüyorum.
  5. Metot validasyonu ve ölçüm belirsizliği konularında eğitim dökümanı olan arkadaşlar

Ölçüm belirsizliği ve metot validasyonu iöçin örnek rapor ve eğitim dökümanları konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.