Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sgk işyeri numarası olamayan firmaların danışmanlık açısından durumu??

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Meril San tarafından paylaşıldı.

1. Meril San

Meril San CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba, çkagilhy e tabi, ÇED'i falan olan bir tesisin işyeri sgk numarası olmaması olası bir durum mudur? sisteme sgk olamadan kaydını da yapamıyoruz böyle bi durumla karşılaşan oldu mu acaba?

2. superjax

superjax CMNet Üyesi

biz SGK numarası olmayan tesislerde tesisi sahibinin TC kimlik no sunu giriyoruz.

sgk işyeri numarası olamayan firmaların danışmanlık açısından durumu?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eski işyeri mi yeni işyeri mi?

Merhaba arkadaşlar; Aklıma takılan bir soruyu burada tartışmak istiyorum sizlerle. Sürekli karşıma çıkıyor. Bana da aynı soruyu sorup cevap isteyen arkadaşlarım oldu. Bütün arkadaşlarıma yardımcı olması açısından yorumlarınız çok önemlidir. Cevap veren herkese teşekkürler. Soruya gelince; Daha önceden çalıştığınız firma işten ayrıldıktan uzun bir süre sonra sizi tekrar arayıp sizinle...
  2. İşyeri için İSG açısından işçi seçimi.

İş sağlığı ve güvenliğinde en temel kurallardan birisi "işe uygun eleman" seçimidir. yapı işleri Ağır ve tehlikeli işler kapsamındadır. bu nedenle yapı işlerinde Kadın ve genç işçilerin çalıştırılması yasaktır. Yine yapı işlerinde çalışacak işçilerin işe başlanmadan önce ağır ve tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair bir rapor alması gerekmektedir. Ağır ve tehlikeli işlerde...
  3. GFB ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesi Hk.

Arkadaşlar; Geçici Faaliyet Belgesi ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesini aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz. Geçici Faaliyet Belgesi Alan Firmalar: http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetGFBSorgula.aspx İzin Lisans Belgesi Alan Firmalar; http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetIzinLisansSorgula.aspx İyi Çalışmalar dilerim.
  4. Çevre iznine tabi olmayan firmaların çevre durumu ?

Sevgili arkadaşlar, bir firma çevre iznine tabi değilse şayet ama yinede danışmanlık hizmeti almak istiyorsa ki olabilir sanırım. Bu durumda çevre izin ve lisasn sistemine yüklemek gerekiyormu firmayı ? Tesisie her ay gidip tutanak tutmak vb.. iş ve işlemleri yapmak yeterlimi ?
  5. Sanayi sicil numarası

merhaba arkadaşlar atık aldığım firmanın şimdiye kadar girdiğim sanayi sicil numarasının yanlış olduğunu öğrendim. böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı? il çevreyi arayıp tüm bildirimlerin iptalini mi istemeliyim. yardımlarınızı bekliyorum.