Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SGK Sicil No

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında S.Gönenç Çalıcı tarafından paylaşıldı.

1. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Merhabalar,

Atıksu Deşarjı konusunda Çevre İzni almaya çalıştığım tesis(Site) için bildiğiniz gibi ÇBS üstünden kayıt yapmam ve gerekli evrakları sisteme yüklemem gerekiyor. Ancak Tesisin herhangi bir çalışanı yok. Bu durumda SGK sicil numarasıda yok. Bununla beraber SGK sicil no ile başvurulan İşletme Belgesi Muafiyetini de alamıyorum. Böyle bir durumla karşılaşan ve ya fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

SGK Sicil No konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hangi ticaret sicil gazetesi

Arkadaşlar, danışmanlığını yaptığımız bir tesis için hangi gazeteyi yükleyeceğime karar veremedim. Tesis 1992de başka bir firma tarafından kurulmuş, ancak bizim firma tarafından 2010 yılında devralınmış. DEvralındığı tarihli gazeteyi girersem; çed, gürültü, yapı kullanma izin belgesi gerekecek. Bu durumda olan varmı?
  2. Ticaret Sicil Gazetesi

Danışmanlığını yaptığım bir tesiste şöyle bir sorun ile karşı karşıyayım. Fikri olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şirketin merkezi İstanbul'da ancak tesis başka bir şehirde. Şirketin Ticaret Sicil Gazetesi var fakat bu gazetede tesise ait bir bilgi yer almıyor. GFB başvurusu bu ve bir kaç başka sebeple ret edildi. Şimdi sorun şu ; tesise sorduğumda ellerinde bu gazetenin olmadığını...
  3. Sanayi sicil belgesi

merhaba arkadaşlar, ötl lisansı için istenen belgelerden olan sanayi sicil belgesini nasıl alacağız? nereye başvurmamız gerekiyor? bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  4. Ticaret Sicil Gazetesi Hakkında

Herkese selamlar, Belediyelerin çevre iznine tabi tesislerinin başvurularını yaparken ticaret sicil gazetesi olmadığından dolayı muafiyet belgesini nereden alacağız. Ayrıca kamu kuruluşu olmasaydı aynı firmanın farklı tesisleri için ticaret sicil gazetesinde şube açılışı yapıldığından, sisteme kaydı yapılırken firmanın her tesisi sistemde çıkmakta olup kayıt yapılabilmektedir. Belediyelerin...
  5. Sanayi sicil numarası

merhaba arkadaşlar atık aldığım firmanın şimdiye kadar girdiğim sanayi sicil numarasının yanlış olduğunu öğrendim. böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar var mı? il çevreyi arayıp tüm bildirimlerin iptalini mi istemeliyim. yardımlarınızı bekliyorum.