Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıcak bir yaz günü ve ''ramazan''

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mehmet Çakmak tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Çakmak

Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

Eski yaz günleri, soğuk ayran ve limonata serinliğinin karlı dağlardan gelen esintisi demekti. Yahut, obruktan çıkarılmış bembeyaz karın; bal şerbetiyle karsambaç yapılıp afiyetle kaşıklanması

Artık eski yaz ünlerine bir ay kadar ara vereceğiz ve hoş geldin ramazan diyoruz.

2. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum :)

M. Hayri Cüneydi ve Özge Kılıç bunu beğendi.
  3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Aynen katılıyorum.Herkese hayırlı ramazanlar.Allah ramazan ayı boyunca sağlık,güç ve sabır ihsan etsin inşaallah.

Seda Güney bunu beğendi.
  4. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Aaamiiiiinn öncelikle bana sağlıklı ve etrafımdaki insanlara da bol sabırlı bir ramazan diliyorum :D

Müjgan Ergül bunu beğendi.
  5. Müjgan Ergül

Müjgan Ergül CMNet Üyesi

öncelikli sabır, katılıyorum :)

6. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Benim sabırdan kastım, etrafımda oruçlu oruçlu benim hastalık nazlarıma katlanıcak insanlara sabırlar diledim öncelikle :D

7. Müjgan Ergül

Müjgan Ergül CMNet Üyesi

bende önce kendime, sonra etrafımdakiler için sabır diliyorum.... :komik:

Seda Güney bunu beğendi.
  8. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Ben de şimdiden Allah kabul etsin diyorum herkese :)
    Ben de iyileştiğimde tutacağım inşallah :)

9. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Amin.Allah acil şifalar versin.

Seda Güney bunu beğendi.
  10. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

böyle anlatılır mı ya şimdi oruçlu oruçlu oyşşşşş

Herkese hayırlı ramazanlar...

11. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Asıl sevabı burda zaten orucun efenim :D

12. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

bir gürültücü geleneğimiz daha bu ay bizimle. hoşgeldin ramazan ve davulcusu. her ne kadar beni davulunun sesiyle gecenin bir vakti uykusuz bıraksan da, içimden sana kızıp da artık bu sokakta çalma git biraz dolaş desem de, eski tadı kalmasa da yine de ayrı bir güzellik.
    (küçükken hatırlarım babam köydeki okulun müdürüydü. okulun hademesi de ramazan davulcusuydu. davulcu hergece gelir lojmana bize torpil geçerdi kapıda maniler söylerdi babam da sırf manileri dinleyelim eşlik edelim diye gecenin bir vakti uyandırırdı bizi. hiç de kızmazdım üzülmezdim uykusuz kaldım diye.)
    büyük blokların arasında neşemizi kaybetmemek dileğiyle hayırlı ramazanlar...

Sıcak bir yaz günü ve ''ramazan'' konusuna benzer içeriklerimiz
  1. En Sıcak Yıl = 2010

Amerikan Ulusal İklim Bilgi Merkezi İngilizcesiyle National Climate Data Center'dan alınan bilgilere göre, 1880'den bu yana tutulan veriler içinde 2010 yılı en sıcak yıl oldu. 2000'den bu yana her yıl, kayıtlara en sıcak 15 yıldan biri olarak geçiyor. Ulusal İklim Bilgi Merkezi Bilimsel Daire Başkanı David Eastering, 2010 yılında yeryüzü sıcaklığının, 20.yüzyıl ortalamasından 0.62...
  2. Sıcak galvanis kaplama

arkadaşlar sıcak galvanis kaplama tesisi için proje tanıtım dosyası hazırlamam gerekıyorda bunla ılgılı elınde ornek olan varsa bnmle paylaşa bılır mı acaba şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar..
  3. Warm bodies - sıcak kalpler

Film, "R" isimli bir erkek zombinin kurbanlarından birinin kız arkadaşıyla tehlikeli bir ilişkiye başlamasını anlatacak. Bu ilişki, başta R olmak üzere tüm zombileri değiştirecek zincirleme bir reaksiyonun ilk adımı olacak... Zombiyi Hoult'un, kız arkadaşını da Palmer'ın canlandıracağı projede ünlü aktör Malkovich de General Grigio'yu, dünyayı işgal eden zombileri temizlemeyi...
  4. Ramazan bayramımız kutlu olsun

Yaklaşık 8 günlük tatile gireceğimden dolayı ( :D ) şimdiden hepinizin Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,Allah'tan hayırlara vesile olmasını niyaz ederim.