Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sicill.com

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tuğçe Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Özcan

Tuğçe Özcan CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Çevre Yönetim Sistemleriyle çok kullanışlı olduğunu düşündüğüm bi site daha önce ücretliydi şimdi ücretsizmiş bilgilerin gizliliği konusunda sıkıntı olmadığını söylediler ama çok cesaret edemedim açıkçası bu siteyi kullanan fikri olan var mı?

mustafa iren ve Melih Coşar bunu beğendi.
  2. Emre Efe

Emre Efe CMNet Üyesi

Hangi siteden bahsediyoruz? :)

Tuğçe Özcan bunu beğendi.
  3. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

site açılmıyor ki? bi ağaç var

Tuğçe Özcan ve Emre Efe bunu beğendi.
  4. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Ağacı güzel yapmışlar ama :)

5. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

Hayır ağacı göstererek bize bir mesaj mı veriyorsun acep ? :)

mustafa iren, Tuğçe Özcan ve Emre Efe bunu beğendi.
  6. deniz giray

deniz giray CMNet Üyesi

7. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

bu sene de iyi ağaç yaptı.

sdagtekin bunu beğendi.
  8. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

iworkbetter kullanıyoruz biz

9. Tuğçe Özcan

Tuğçe Özcan CMNet Üyesi

evet arkadaşlar kusura bakmayın :komik: ben kullanıcı açtırdım sanırım ondan girebiliyorum deniz beyin gönderdiği link :)

bll_2081 bunu beğendi.
  10. deniz giray

deniz giray CMNet Üyesi

Sisteme üye olup kullanan var mı aramızda ya da kullanan arkadaşlar ne derece memnun merak ettiğimden soruyorum?

11. Gizem Sunar

Gizem Sunar CMNet Üyesi

Ben de üye oldum buna, telefon ettiler, şifre gönderdiler. Ama cesaret edip firma bilgilerimi giremedim. Nedense sonradan güven vermedi.

12. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

aynen bende merak ediyorum. Eğer kullanışlı ve güvenli ise denenebilir ancak sisteme tesis bilgilerini girdiğimizde ne derece güvenli olacak bu konudan emin değilim. sonuçta firma bilgilerini paylaşılması uygun değil. yada başka kişiler bunları görebilecek mi? sitede güvenlik kısmında yazan bilgiler var ama uygulamada kullanan arkadaşlardan dinlemek daha net fikir edinmemizi sağlar.

13. Tuğçe Özcan

Tuğçe Özcan CMNet Üyesi

bende aynı şekilde çok cesaret edemedim kaba taslak hatırlatıcı olarak gireceğim çbs -atıkambalaj gibi kullanıcı adı ve şifreleri yazmayı düşünmüyorum

Ben bunları sordum emine hn. tabiki onlar güvenilir olduğunu kimsenin görmediğini söylediler ama bilemiyorum :kötü:

14. mustafa iren

mustafa iren CMNet Üyesi

Merhaba ( :

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Bu proje benim Lisans tezimdir. Teze konu olmasının sebebi ise çevremdeki Danışmanlık hizmeti veren arkadaşlarımın süreç yönetimi konusunda problem yaşamalarıydı. Tamamen ihtiyaçtan hasıl olan sistem çeşitli kişi ve kurumların destekleri ile bu günlere kadar gelmiştir.

Gördüğüm kadarı ile güven ve güvenlik ile ilgili endişeleriniz var. Bu konuda endişeli olmakta kesinlikle haklısınız. Günümüzde güvenlik ve gizlilik birinci seviyede önem arz ediyor. Global ölçekteki firmaların (apple, microsoft, google vb) ve Devletlerin güvenlikleri sorgulanırken sizlere "bu işte en iyi biziz", "kesinlikle verileriniz güvenli, çalınamaz" tarzında söylemlerle iddia sahibi olmak komik olur. Fakat güvenlikle ilgili durumun bu şekilde olduğunun farkındayız ve sistemimizi korumak için önlemler, öneriler ve danışmanlıklar alıyoruz. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki kullanıcılarımıza / müşterilerimize ne gibi çözüm önerileri sunduğumuzu böyle bir ortamda açıklamak yine güvenlik risklerinden ötürü uygun olmaz.

Ücretsiz Paket sunmamızın sebebi, önce ücret aldığımızda daha fazla zaman kaybediyoruz. Bunun yerine gerçekten işine yarayan kişi ve kurumların kullanmasını hedefliyoruz. Bilgilerinizi başkalarına satmak / pazarlamak gibi bir planımız hiçbir zaman olmadı; sizler de bilirsiniz ki bu bindiğimiz dalı kesmek olur.

Şahsımla ilgili iş geçmişini incelemek için http://tr.linkedin.com/in/mustafairen adresine bakabilirsiniz.

Soru ve sorularınız için e-posta ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. ( http://cevreyonetimsistemi.net/iletisim )

Genelikle yüzyüze görüşmenin bu konudaki endişelerin azalacağı kanaatinde olduğum için mutlaka ofisimize de bekleriz. Hem tanışırız hem de önerilerinizi ve isteklerinizi dinleriz.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Neşat Bey,

sadece Sicill markasını, felsefesini, logosunu, misyon ve vizyonunu tasarlamak için 8 ay harcadım. ÇYS ilk projemiz ve devamında yurtiçi ve yurtdışında faaliyet göstermek için 5 Ar-Ge projemiz daha planlandı. Uzun vadede bunları hayata geçirmeyi hedefliyorum. Logomuzu beğenmenize sevindim.

15. Tunç Bozkurt

Tunç Bozkurt CMNet Üyesi

Logonuz gerçekten emek harcanmış güzel bir logoymuş, ama güven konusunda biraz tereddüt oluşturuyor sanki.
    bknz. http://wisegenealogy.org/

16. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

kesilen ağaçlar nereye gidiyor sanıyorsunuz hepsi bize sistem kapakları olarak geri dönüyor herşey bizim için:huhuu:

17. mustafa iren

mustafa iren CMNet Üyesi

Tunç Bey Merhaba,
    Logonun yapımcısı Kit Creativiyt 'dir. http://kitcreativity.com/
    Logonun satış hakkı onlardadır.

Alakanız için teşekkür ederim.