• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sicill.com

Tuğçe Özcan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Sivas İl Özel İdaresi
Arkadaşlar merhaba,

Çevre Yönetim Sistemleriyle çok kullanışlı olduğunu düşündüğüm bi site daha önce ücretliydi şimdi ücretsizmiş bilgilerin gizliliği konusunda sıkıntı olmadığını söylediler ama çok cesaret edemedim açıkçası bu siteyi kullanan fikri olan var mı?

@deniz giray
aynen bende merak ediyorum. Eğer kullanışlı ve güvenli ise denenebilir ancak sisteme tesis bilgilerini girdiğimizde ne derece güvenli olacak bu konudan emin değilim. sonuçta firma bilgilerini paylaşılması uygun değil. yada başka kişiler bunları görebilecek mi? sitede güvenlik kısmında yazan bilgiler var ama uygulamada kullanan arkadaşlardan dinlemek daha net fikir edinmemizi sağlar.

@G.Şentürk
bende aynı şekilde çok cesaret edemedim kaba taslak hatırlatıcı olarak gireceğim çbs -atıkambalaj gibi kullanıcı adı ve şifreleri yazmayı düşünmüyorum

@Emine Erdem
Ben bunları sordum emine hn. tabiki onlar güvenilir olduğunu kimsenin görmediğini söylediler ama bilemiyorum :kötü:

Merhaba ( :

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Bu proje benim Lisans tezimdir. Teze konu olmasının sebebi ise çevremdeki Danışmanlık hizmeti veren arkadaşlarımın süreç yönetimi konusunda problem yaşamalarıydı. Tamamen ihtiyaçtan hasıl olan sistem çeşitli kişi ve kurumların destekleri ile bu günlere kadar gelmiştir.

Gördüğüm kadarı ile güven ve güvenlik ile ilgili endişeleriniz var. Bu konuda endişeli olmakta kesinlikle haklısınız. Günümüzde güvenlik ve gizlilik birinci seviyede önem arz ediyor. Global ölçekteki firmaların (apple, microsoft, google vb) ve Devletlerin güvenlikleri sorgulanırken sizlere "bu işte en iyi biziz", "kesinlikle verileriniz güvenli, çalınamaz" tarzında söylemlerle iddia sahibi olmak komik olur. Fakat güvenlikle ilgili durumun bu şekilde olduğunun farkındayız ve sistemimizi korumak için önlemler, öneriler ve danışmanlıklar alıyoruz. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki kullanıcılarımıza / müşterilerimize ne gibi çözüm önerileri sunduğumuzu böyle bir ortamda açıklamak yine güvenlik risklerinden ötürü uygun olmaz.

Ücretsiz Paket sunmamızın sebebi, önce ücret aldığımızda daha fazla zaman kaybediyoruz. Bunun yerine gerçekten işine yarayan kişi ve kurumların kullanmasını hedefliyoruz. Bilgilerinizi başkalarına satmak / pazarlamak gibi bir planımız hiçbir zaman olmadı; sizler de bilirsiniz ki bu bindiğimiz dalı kesmek olur.

Şahsımla ilgili iş geçmişini incelemek için
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine bakabilirsiniz.

Soru ve sorularınız için e-posta ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. (
)

Genelikle yüzyüze görüşmenin bu konudaki endişelerin azalacağı kanaatinde olduğum için mutlaka ofisimize de bekleriz. Hem tanışırız hem de önerilerinizi ve isteklerinizi dinleriz.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Neşat Bey,

sadece Sicill markasını, felsefesini, logosunu, misyon ve vizyonunu tasarlamak için 8 ay harcadım. ÇYS ilk projemiz ve devamında yurtiçi ve yurtdışında faaliyet göstermek için 5 Ar-Ge projemiz daha planlandı. Uzun vadede bunları hayata geçirmeyi hedefliyorum. Logomuzu beğenmenize sevindim.

@mustafa iren

Logonuz gerçekten emek harcanmış güzel bir logoymuş, ama güven konusunda biraz tereddüt oluşturuyor sanki.
bknz.