Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sınavın başı-sonu!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

65861_462505423786751_907495733_n.jpg

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

sonuç: kalbim kadar temiz boş sayfaya , itinayla yazılmış adım... :D

3. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Kimmiş bu öğrenci ya :D Hiç bana çekmemiş :)

Seda Güney bunu beğendi.
  4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Sınavın başı-sonu! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Microsoft Office Word 2007 Bölüm Sonu ve Sayfa Numarası Ekleme

Word de yazı yazarken birbirinden bağımsız sayfa numaraları vermemiz gerekebilir. Örneğin roma rakamı ile başlayıp sonra normal rakam ile devam etmesi isteyebiliriz. Bunun için yazımızı bölümlere ayırmamız gerekmektedir. Normal görünümde bölüm sonu eklediğimizde nereye eklediğimiz görünmüyor. Bu yüzden bu tür eklemeler yaparken anahat görünümüne geçmenizi tavsiye ederim. Aşağıdaki...
  2. İş Başı Toplantıları

Toolboxtopics.com adlı sitenin günlük iş başı toplantılarının Risk Yönetimi Yahoo Grubu tarafından çevrilmiş hallerini ekte bulabilirsiniz. Çeviride emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ve teşekkür ediyorum.. Ekteki Dosyada 0-274 arası iş başı konuşmaları yer almaktadır.
  3. İçme suyu arıtımı dersi dönem sonu araştırmaları

Merhabalar, aşağıdaki sorular hakkında gerekli araştırmayı yaptım fakat tam anlamıyla içeriği kuvvetli kaynaklar bulamadım yardım edebilir misiniz?Şimdiden teşekkür eder çalışma hayatınızda başarılar dilerim :) 1-Sudaki arsenik,fosfat,Fe(II) ve karbınat iyonlarının pH`a görekonsantrasyon ve/veya oransaldağılımını gösteriniz. 4,7,11 pH değerleri iiçn suda bulunan bu iyonların türlerini ve...
  4. 80'lerin sonu 90'ların başında çocuk olmak

Bir çoğumuzda geçmişe özlem vardır. Mesela sabahın köründe kalkıp Bugs Bunny izlemek gibi... Şimdiki çocuklar çok şanssız. Pepe, Caillou gibi çizgi filmlerle büyüyecekler :) WM5Gwzk3Vfc Futbolcu kartları, Tasolar vs.. daha bir çok şey bakalım neler çıkacak :)
  5. Kişi başı günlük katı atık miktarı

Arkadaşlar kişi başı günlük katı atık miktarı ortalama ne kadardır? 1,1 kg/kişi/gün alabilir miyiz?