Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sintine suları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Selçuk Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Kılınç

Selçuk Kılınç CMNet Üyesi

İzmir bölgesinde sintine sularını alabilen ve taşıyabilen firmalar hakkında bilgisi olan varsa sevinirim (Çimentaş hariç)

Sintine suları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İçme Suları (Genel Bilgiler)

İnsanların ve tüm canlıların temel ihtiyacı olan içme suyunun bugünkü kalitesine ulaşması, insanlığın uzun yıllar boyunca içme suyundan kaynaklı birçok sağlık problemiyle mücadelesi sonucu olmuştur. Halk sağlığını yakından ilgilendiren içme suyunun bazı kriterlere sahip olması istenir. Bu kriterler suyun kullanım yeri ve şekline göre değişiklik gösterir. Çelik borularla taşınan korozif bir su...
  2. Soğutma suları kalitesi

Arkadaşlar bitirme çalışmamda kullanmak üzere soğutma suları kalite parametreleri ve sınır değerleri hakkında bilgiye ihtiyacım var.Yardımcı olursanız çok sevinirim...
  3. Hastane atık suları

Arkadaşlar merhaba, Hastane atıksularının karakterizasyonu ve arıtımı ile ilgili araştırma yapıyorum ve açıkçası pek bir bilgim yok. Üstelik birkaç makaleden başka herhangi bir döküman bulamadım. Bu konu ile ilgili elinde döküman olan varsa paylaşabilirmi?
  4. gemi altı yıkama suları

arkadaşlar gemi altı yıkama suları su kirliliği kontrolü yönetmeliğinde hangi tablodan değerlendiriliyor bilen varmı? acil olarak yardımcı olan olursa çok sevinirim.
  5. Sintine atıksuları arıtma ?

Sintine atık sularının arıtılması hakkında proses bilgisi olan var mı arkadaşlar? Dekantör ve separatör yardımı ile olan prosesten başka çözüm önerisi arıyorum.