Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şirket adres değişikliğinde yapılması gerekenler

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Fatih ÖZKAN tarafından paylaşıldı.

1. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Şirketimizin adres bilgileri değişmiştir. Çevre Şehircilik il müdürlüğüne yapmamız gereken bildirimler nelerdir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

2. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

Bütün belgelerin adres değişikliği için ilgili yerlere başvuru yapılması gereklidir. Özellikle ÇED kararıyla iligli Adres değişikliğini ÇED şubesine kesinlikle bildir en önemlisi bu. Çed Yönetmeliğinde adres değişikliği ile iglili yapılması gerekenlerden bahsediyor.

Fatih ÖZKAN bunu beğendi.
  3. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN CMNet Üyesi

yok Serdar abi ben yanlış anlattım galiba :) bizim kendi firmamız taşınıyor çevre danışmanlık firmamız onun için il çevre şehircilik müdürlüğüne yapmamız gereken işlemler nelerdir ben bunu sormak istemiştim :)

serdaralkan bunu beğendi.
  4. demetyarşı

demetyarşı CMNet Üyesi

maliye bakanlığında bilgileriniz değişmiş ise , çevre bilgi sisteminde danışman firma kullanıcı adı ve şifresi ile firma bilgileri kısmından maliye bakanlığından güncelle butonu ile otomatik değişmesi gerekiyor.
    bende sorun oldu ve değişmedi . yanlış hatırlamıyorsan 10 iş günü içinde güncellemeyi yapmamız gerekli. ben il çevre müdürlüğüne yazı ile başvurdum. maliyeden değiştiği halde sistemde hala güncelleme yapmadı. maliyeden yetkililer geldi yeni yerimizde tutanak ile bilgilendirme yaptılar. ben bu tutanağıda il çevreye ayrıca gönderdim. yani anlayacağınız sistemden değiştiremez iseniz , biraz uğraşacaksınız.

Fatih ÖZKAN ve serdaralkan bunu beğendi.
  5. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

Ne bilim bende tesis taşınıyor sandım :)) koptum ben :p Danışmanlık firması taşınma konusunu bilmiyorum özel bir şeyi oluyor mu.

6. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

demetyarşı bunu beğendi.
  7. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN CMNet Üyesi

Çok teşekkürler Sedat bey :)

Şirket adres değişikliğinde yapılması gerekenler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Küçük Şirket mi Kurumsal Şirket mi?

Kariyer tercihleri yapılırken en sık yaşanan ikilemlerden biri de küçük bir şirketler ile kurumsal şirketler arasında karar vermektir. Küçük denizde kalıp büyük balık olmak mı, büyük denizde küçük balık olmak mı daha avantajlı? İşte cevabı... KURUMSAL BİR ŞİRKET Mİ, YOKSA PATRON ŞİRKETİ Mİ? Büyük ve kurumsal bir şirkette mi çalışmak daha avantajlı yoksa küçük bir patron şirketinde çalışmak...
  2. Çevre görevlisi değişikliğinde izlenecek yol nedir?

Çevre görevlisi değişikliğinde izlenecek yol nedir? örneğin daha önce çevre görevlisi tarafından şirkete çevre izni alınmış sistem üzerinden, daha sonra çevre görevlisi işten ayrılmış ve e-izindeki şifreler değişmiş. yeni çevre görevlisi bu durumda ne yapmalı, aynı sistem üzerindeki şifre üzerindenmi devam edecek? yani demek istedeğim bütün bilgiler diğer çevre görevlisinin sistemdeki...
  3. Mevcut uygunsuzluğun giderilmemesi durumunda yapılması gerekenler?

Danışmanlığını yaptığım bir taş ocağı bunkerlerin üzerini kapatmamakta inat ediyor ve 06.11.2010 tarihinde yayınlanan Resmi Gazete Sayısı: 27751 olan (Değişik:RG-4/4/2012-28254 ) MADENCİLİK FAALİYETLERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ'nin [COLOR=black](2) II (a) Grubunda ve patlatma yapılarak I (b) Grubu madenlerin üretildiği ruhsat sahalarındaki kırma-eleme tesislerinde; 31/12/2012[COLOR=black]...
  4. Danışmanlık firması iptalinde yapılması gerekenler ?

Merhaba Arkadaşlar ; sizlerden istediğim yaptığım Ek 2 'ye ait firmanın danışmanlığını karşılıklı olarak iptal ettik.Bununla birlikte çevre görevlisi olarak yapmam gereken neler var? Ya da sözleşmede bitiş tarihi yeterli mi? Ayrıca izinlisans üzerindeki portaldan birşey yapmama gerek var mı? Teşekkürler....