Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sistem Kaydı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Arzu Akbunar tarafından paylaşıldı.

1. Arzu Akbunar

Arzu Akbunar CMNet Üyesi

Merhabalar, çalışmakta olduğum danışmanlık firmasında izinlisans portalında sistem kaydımı yapamıyoruz. Firmam beni kendi sistemlerine ekledi ancak benim onaylamam için bana gelmesi gereken bildirim yada her ne ise gelmedi. Meslek bilgileri kısmına girince onay/red bekleyen meslek bilginiz var. onay yada red ediniz yazıyor. Onay veya red etmek için herhangi bir buton yok. Umarım problemimi anlatabilmişimdir. :) teşekkürler

2. Hüseyin Özçelik

Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

firmanız danışmanlık büro belgesimi alıyo? eğer öyleyse siz kendiniz sisteme girip oradan onaylayıp meslek bilgilerini güncellemelisiniz.

3. Arzu Akbunar

Arzu Akbunar CMNet Üyesi

Büro belgesi almıyoruz. Beni firma bünyesine dahil etmeye çalışıyoruz. Meslek bilgilerimi sadece geçmişte çalıştığım firmalara göre güncelleyebileceğim yazıyor. Yani benim anladığım benim bu onay yada red etme eylemini gerçekleştirmem gerek ancak gerekli sayfayı ya biz bulamıyoruz ya da açılmıyor.

4. Hüseyin Özçelik

5. Arzu Akbunar

Arzu Akbunar CMNet Üyesi

Teşekkür ederim ancak sorun tam da bu sayfadan kaynaklanıyor. Burda bana gelmesi gereken onay/red 'i göremiyorum

6. Hüseyin Özçelik

o zaman diğer firmadan çıkış işleminiz tamamlanmamıştır ya da ne biliyim onaylanmamıştır siz çıkmış olabilirsiniz ama onlar sizi bırakmamış :)

7. hatice

hatice CMNet Üyesi

Sizin sayfanızda görülebilmesi için firma adına açılmış olan ad ve şifreyle giriş yapıp sizi eklemesi gerekiyor yoksa sizin sisteminizde onay yada red butonu görülmez eğer firma ekliyor sizde görülmüyorsa böyle sorun için açılmış bir konu var isterseniz bir inceleyin olmadı Sedat beye sormanızı öneririm.

8. Arzu Akbunar

Arzu Akbunar CMNet Üyesi

9. Arzu Akbunar

Arzu Akbunar CMNet Üyesi

teşekkür ederim hatice hanım:)

Sistem Kaydı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ders kaydı..

[FONT=Comic Sans MS]selamun aleyküm arkadaşlar abiler ablalar...ben çukurova üniversitesi çevre müh bu sene girdim...ilk defa ders kaydı yapcam bu konuda bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum son gün eylül 17...:cool:
  2. Ömrünü Tamamlamış Araç; Sistemden Araç Düşme Kaydı

ÖTA Geçici Depolama GFB veya Lisansı olan işletmeler 15/3/2012 Tarihi itibariyle cevre.cob.gov.tr adresinden araç kayıtlarını yapacakları bakanlık tarafından tesislere bildirildi. Ancak, mevcut durumda araçların Ankara ilinde tamamı olmamak kaydı ile diğer illerde hiçbirşekilde yapılamamaktadır. Sistem "EGM tarafından Araç KAydı Bulunamamıştır" ve benzer cümlelerle hata mesajı...
  3. Koordinat Kaydı.

GFB BAŞVURUSU ESNASINDA FİRMANIN KOORDİNATINI KAYDEDEMİYORUM GÜNLERDEN BERİİ BUNUN NASIL OLDUĞUNU BİLEN VARMI KAYDEDE BASIYORUM HATA OLDU DİO HER YÖNTEMİ DENEDİM YARDIM MASASIDA AÇMIYO............. LÜTFEN BİLGİSİ OLAN PAYLAŞSIN .....