• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sistem Kaydı

Arzu Ak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Keşan Belediyesi
Merhabalar, çalışmakta olduğum danışmanlık firmasında izinlisans portalında sistem kaydımı yapamıyoruz. Firmam beni kendi sistemlerine ekledi ancak benim onaylamam için bana gelmesi gereken bildirim yada her ne ise gelmedi. Meslek bilgileri kısmına girince onay/red bekleyen meslek bilginiz var. onay yada red ediniz yazıyor. Onay veya red etmek için herhangi bir buton yok. Umarım problemimi anlatabilmişimdir. :) teşekkürler

firmanız danışmanlık büro belgesimi alıyo? eğer öyleyse siz kendiniz sisteme girip oradan onaylayıp meslek bilgilerini güncellemelisiniz.

Büro belgesi almıyoruz. Beni firma bünyesine dahil etmeye çalışıyoruz. Meslek bilgilerimi sadece geçmişte çalıştığım firmalara göre güncelleyebileceğim yazıyor. Yani benim anladığım benim bu onay yada red etme eylemini gerçekleştirmem gerek ancak gerekli sayfayı ya biz bulamıyoruz ya da açılmıyor.

Teşekkür ederim ancak sorun tam da bu sayfadan kaynaklanıyor. Burda bana gelmesi gereken onay/red 'i göremiyorum

o zaman diğer firmadan çıkış işleminiz tamamlanmamıştır ya da ne biliyim onaylanmamıştır siz çıkmış olabilirsiniz ama onlar sizi bırakmamış :)

Sizin sayfanızda görülebilmesi için firma adına açılmış olan ad ve şifreyle giriş yapıp sizi eklemesi gerekiyor yoksa sizin sisteminizde onay yada red butonu görülmez eğer firma ekliyor sizde görülmüyorsa böyle sorun için açılmış bir konu var isterseniz bir inceleyin olmadı Sedat beye sormanızı öneririm.