• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Site hatası

selimyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
atasar
Öncelikle herkese kolay gelsin.
Çevre izin lisansa giriş yaptığımda kimlik bilgilerimde hata oluşuyor düzenleyemiyorum ayrıca tesis bilgileri kısmına girdiğimde beni devamlı hata bildirim kısmına yönlendiriyor. Bir kaç kere hata bildirimi yaptım ama bir dönüş olmadı. Konu hakkında yardım edebilecek birileri var mı?
Şimdiden teşekkürler..

Ekran görüntülerini ekledim.Adsız.jpg Adsız1.jpg

Bu hatanın malesef çözümü olduğunu zannetmiyorum. Ara sıra bakanlıktakiler sistemi bozuyorlar sanırım :) Kendi kendine düzelmekten başka çare yok benim bildiğim. Ayrıca hata bildirmekte bir işe yaramıyor sanırım çünkü geçen yıl bildirdiğim hata hala cevaplanmadı, keza arkadaşlarımın bildirdikleri de öyle.

Malesef bilgim yok dediğim gibi, 181'i arayarak yapmak istediğiniz işlem ile ilgili onlara derdinizi anlatırsanız, size yardımcı olabilirler sanırım.