Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sitedeki "işsizlikle savaşma sanatı" yazısı geyikleri :))

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Selçuk Küçük tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

1-İşsizlikle savaşma seviş :))
    2-"CE403 İşsizlikle Savaşma Sanatı Dersi" sınavı ANFi 1'de yapılacaktır

gibi gibi :)

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

sitede, ekşi sözlük formatlı mesajlar ile eleştirilmektedir.

tanımı doğru yaptık mı? güzel. o halde benim de bu kadar yer kaplamasına anlam veremediğim mesajlar olduğunu ekleyeyim. sanıyorum ki sağlıklı bir kapitalizmin işlemesi için nüfusun 1/3lük kısımının sürekli işsiz ve iş arar durumda olması gerektiğinden dolayı oluyor bunlar. ben sosyalist ideologların yalancısıyım ama galiba üçte birimizin işsiz olduğu da doğru.

Sitedeki "işsizlikle savaşma sanatı" yazısı geyikleri :)) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iş Bağlama Sanatı Üzerine

Bir internet sitesinde okuduğum hoş bir yazıyı paylaşmak istedim. Umarım sizlerde beğenirsiniz.:redface: İŞ BAĞLAMA SANATI Yazan: Caner Sevim Gelişen küresel ekonomi sayesinde şirketler arası rekabet üst düzeyde. Rekabette öne geçebilmek için ise, yaptığın işi karşındakine iyi anlatabilmen, projene sahip çıkman ve fark yaratman gerekiyor.Yani işini iyi satabilmen yada bildiğimiz...
  2. İşsizlikle Savaşma Sanatı

İster yeni kovulmuş olun, isterse ezelden beri iş arayın hiç fark etmez. Madem bu sistemde yaşıyor ve bırakamıyoruz, o zaman eleştirmeyi bırakarak işsizlikle en doğru şekilde savaşmayı öğrenmemiz gerek. Gerek kendimize, gerek etrafımızdakilere verdiğimiz zarar kimi zaman geri dönülmez sonuçlara, hatta evliliklerin bitmesine yol açabiliyor. İşte modern insanın verdiği en büyük...
  3. Uygunluk Yazısı

İlgili dilekçe ektedir.
  4. Soru sorma sanatı

[COLOR=#000099][FONT=Verdana]İki arkadas, hararetle tartışıyormus. Tartıştıkları konu, sigara içerken İncil okunup okunmayacağı imiş... Sonuç alamayınca hikaye bu ya Papa'ya sormaya karar vermişler. Papa'nın yanına gidip sırayla sorularını sormuşlar. Biri olumsuz cevap alırken diğeri, izin almayı başarmıs. İzin alamayanın sorduğu soru: - Papa hazretleri, İncil okurken canım sigara içmek...
  5. Uygunluk yazısı

merhaba arkadaşlar, tehlikesiz atık toplama ayırma belgesine başvuruda bulundum. il çevre müdürlüğünden tesisimize gelip kontrol edip ondan sonra mı uygunluk yazısı verılıyor? Bu konuda bılgısı olan var mı? uygunluk yazısı hangı asamada verılıyor? Şimdiden tesekkur ederım. Saygılarımla