Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sitemizde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

?

Sitemizde günde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

1. 15 dk dan az

13,9%
  2. 15-30 dk arası

25,9%
  3. 30-45 dk arası

12,9%
  4. 45-60 dk arası

9,0%
  5. 1-2 saat arası

12,4%
  6. 2-5 saat arası

11,4%
  7. 5 saatten fazla

14,4%
  1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın üyeler,

Sitemiz çalışmalarında kullanılmak üzere küçük bir anket yapmak istedik. Sitemizde günde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

kaliteegitimleri.com bunu beğendi.
  2. Elmas Maden

Elmas Maden CMNet Üyesi

internetim olduğu müddetçe sitemizin sayfası da açık kalmakta :)

Melih Coşar ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

haftaiçi heran burdayım pazar günü ise sadece aksam bir iki saat onlıne oluyorum..

Fatih Özcan bunu beğendi.
  4. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Fatih Bey site bende artık bağımlılık yaptı , sabah geldiğimde outlookdan sonra açtığım ilk yer diyebilirim.....;)

5. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

Güzel bir site, emeği geçenlere çok teşekkürler.Her gün en az yarım saat takılırım..

6. Seçil Sağlam

Seçil Sağlam CMNet Üyesi

Sohbet kısmı açık olduğunda daha fazla vakit geçiriyordum. Şimdi sadece sorum olduğunda ziyaret ediyorum.

7. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

bilmem pc açık durdukça :)

8. Fatih Özcan

Sohbet kısmı yine açık Seçil hanım,
    Tek farkı herkes gözükmüyor listenizde. Görüşmek istediğiniz kişiler ile karşılıklı olarak takip ediyorsanız listenizde gözüküyor..

9. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Siteye daha yeni üye oldum. Bilgisayarımda günlük 30-45 dk arası bu site açık kalır diye düşünüyorum.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  10. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

gerçekten facebook ve twitter dan daha cok bu sitedeyim. facebookda gereksiz zaman geçirmek yerime mesleğim ile ilgili bilgi ediniyorum çalıştığım alan dışındada bilgi ediniyorum isterseniz facebook arkadaşlarınız ile burdanda bağlantıya geçebiliyorsunuz.

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bilgisayar kapanmadıgı ve internetim var oldugu sürece...yani 7/24 e yakın heralde..:p kendimi "kendi çapında cmnet muhtarı" ilan edecegim yakında:kptmya:

12. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Ben herdaim buradayım. :)

13. Hamdiye Güzel

Hamdiye Güzel CMNet Üyesi

sabah iş başıyla açıyorum akşam iş çıkışı kapatıyorum :)

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

sabah 8 akşam 6 arası genelde açık, fırsat buldukça bakıyorum veya bir sorunum oldukça. :) güzel yani,yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :koptum:

15. Şeyma Huyut Eyigün

Hamdiye Güzel hanım, avatarınızı ve imzanızı pek beğendim ;)

16. Hamdiye Güzel

teşekkürler şeyma hanım :)

17. Şeyma Huyut Eyigün

teşekküre gerek yok, güzel olan şeyin güzel olduğunu ifade ettim ;)

4 yıldız olunca daha güzel olacak :D :p

Yılmaz Aslan ve Merve Çan bunu beğendi.
  18. Hamdiye Güzel

inşallah ağzınızdan bal akıyor :)

19. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Konu değişmeye başladı.Müdahale gereği duydum.Eeeee ne de olsa BEŞİKTAŞ'lıyız. :)
    BJK.jpg

20. Fatih Özcan

bence de konu değişmemeli..

Sitemizde ne kadar vakit geçiriyorsunuz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇMO Çalışmalarına ne kadar katılıyorsunuz?

Sevgili arkadaşlar, ÇMO - Üye ilişkisi hepinizin malumu üzerine çokta iyi değil. Merak ettiğim ise üyelerimiz oda aktivitesi için neler yapıyor aktivitelere ne kadar katılım gösteriyor. Hem anketimize destek olur hemde yorumlarınızla sorunun kaynağına ve çözüm yoluna yönelik ipuçları verirseniz çok memnun olurum.
  2. hangi sektör ne kadar günde ne kadar su kullanıyor?

merhaba arkadaşlar okuldaki bir proje ödevimiz için gebze ilçesindeki fabrkilar günde yaklaşık olarak nekadar su kullanıyor?elinde bununla ilgili bilgi belge ve isatik olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  3. Bir bölüme bu kadar yüklenilmez.

üniversitelerin balıkçılık teknolojisi mühendisliği, endüstri mühendisliği, fizik mühendisliği, gıda mühendisliği, hidrojeoloji mühendisliği, inşaat mühendisliği, jeoloji mühendisliği, jeofizik mühendisliği, kimya mühendisliği, makine mühendisliği, metalurji ve malzeme mühendisliği, maden mühendisliği, orman mühendisliği, orman endüstri mühendisliği, su ürünleri mühendisliği, tekstil...
  4. Her yıl kıbrıs kadar kaybımız var

TEMA Vakfı Genel Müdürü Serdar Sarıgül, "Her yıl neredeyse Kıbrıs Adası büyüklüğüne toprağı kaybediyoruz" dedi. BALIKESİR - Zafer Akpınar TEMA Vakfı Genel Müdürü Serdar Sarıgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çölleşmede en riskli bölgenin Akdeniz Bölgesi olarak gösterildiğini belirterek, "30 yılın içinde önce susuzlukla karşı karşıya gelecek, kurak topraklardan sonra çok...
  5. Harika vakit geçirebileceğiniz bir site

http://new.weavesilk.com/ Tasarımları görelim :D