• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sitemizde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

Sitemizde günde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    200

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Sayın üyeler,

Sitemiz çalışmalarında kullanılmak üzere küçük bir anket yapmak istedik. Sitemizde günde ne kadar vakit geçiriyorsunuz?

haftaiçi heran burdayım pazar günü ise sadece aksam bir iki saat onlıne oluyorum..

Güzel bir site, emeği geçenlere çok teşekkürler.Her gün en az yarım saat takılırım..

Sohbet kısmı açık olduğunda daha fazla vakit geçiriyordum. Şimdi sadece sorum olduğunda ziyaret ediyorum.

@secil55

Sohbet kısmı yine açık Seçil hanım,
Tek farkı herkes gözükmüyor listenizde. Görüşmek istediğiniz kişiler ile karşılıklı olarak takip ediyorsanız listenizde gözüküyor..

Siteye daha yeni üye oldum. Bilgisayarımda günlük 30-45 dk arası bu site açık kalır diye düşünüyorum.

bilgisayar kapanmadıgı ve internetim var oldugu sürece...yani 7/24 e yakın heralde..:p kendimi "kendi çapında cmnet muhtarı" ilan edecegim yakında:kptmya:

sabah 8 akşam 6 arası genelde açık, fırsat buldukça bakıyorum veya bir sorunum oldukça. :) güzel yani,yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :koptum: