Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Siteye akıllı telefonlardan ulaşmak

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Recep Harmandar tarafından paylaşıldı.

1. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Malum çağımız teknoloji çağı bende şöyle bir öneride bulunmak isterim malumunuz üzere son zamanlarda Tablet PC'ler ve Andoid işletim sistemine sahip Akıllı telefon diye tabir edilen cihazlar bir hayli yaygınlaştı . Bunun yanısıra bu forumda gittikçe markalaşıyor buna bir katkı olarak (normal şartlar altında ulaşabiliyoruz forma telefondan ama normal internet sayfası gibi açıldıgından biraz yavaş acıkcası) form için Android versiyon yapılması mümkün olur mu ?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Savaşın dediği gibi planlarımız arasında yer almaktadır. Yakın bir zamanda bunu da yapacağımızdan emin olabilirsiniz..

3. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

:) Tabi eski bir forumcu olarak konu açarken dikkat etmem gerekirdi haklısınız. 2009 da üye olduğumuzdaki durumla şimdiki haline bakıyorumda nereden nereye demek gerekiyor emeği geçenlere Teşekkürler. elinizden gelenin fazlasını yapacağınızdan şüphemiz yok Kolay gelsin.

Sol alt köşede kutucukta "çevre normal","çevre mobile" var ama çevre mobile diyip tamam dediğimde geçiş olmuyor ben yapamadım yada :) Cihaz Samsung Galaxy S2 tarayıcı Dolphin... muhtemelen ben yapamadım bir başka tarayıcıdan deneyecegim şu birgerçekki çok hızlanmış :)

Evet şimdi oldu site mobile versiyon olarak açıldı ve gayet hoş .. hızlanan site evet .Teşekkürler ilginiz alakanız için

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Mobiller için site istiyoruuuz =)

Siteye akıllı telefonlardan ulaşmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sitemiz 7500. üyeye ulaşmak üzere!

17.11.2011 11.58 tarih ve saat ile ulaştığımız kitle sayımız hemen hemen 7500 üye olmuştur. Fakat aktif üye sayımız olması gerekenin altında olarak görüyorum. Üyelerimizin aktif katılımlarını ve paylaşımlarını bekliyorum.. Konular 4.475 Mesajlar 17.868 Üye 7.494 En Yeni Üyemiz: ozan ka
  2. Iphone vb akıllı telefonlar için program

Bu konuda kullandığınız uygulamalar özellikle mesleki açıdan faydalı programları paylaşabilir seniz sevinirim. Yeni iphone kullanmaya başladım programlar deng geldikçe bende paylaşmaya çalışacağım.
  3. Yenilebilir enerji ve akıllı binalar hakkında

Merhabalar ben tekirdağ namık kemal üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim, bitirme tezim yenilenebilir enerji hakkında bu dönem, (ikinci dönem ise akıllı binalar üzerine fakat şimdilik 2.planda) ve sektörle iletişim kurmam; mümkün olursa örnekleri fotoğralamak ve konu hakkında bilgisi olanlar ile röportaj yapmam gerekiyor. Eğer yardımcı olabilirseniz memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.