Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıvı membran

Konu, 'Özel Teknik Konular' kısmında Mustafa Bolat tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Bolat

Mustafa Bolat CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar hiç aranızda beton zemine sıvı membran uygulana varmı ? bu konu hakkında bilgi ve tecrübesi olan varmıdır?

Sıvı membran konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protein-Membran Etkileşimleri ve Proteinlerin Membran Sistemlerle Ayrılması

ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ DOKTORA TEZİ PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI SEMA ELMAS SALGIN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ANA BİLİM DALI [COLOR=Red]DOWNLOAD
  2. PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI

ÖZET Doktora Tezi [COLOR="Red"] PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI Sema SALGIN Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya Mühendisliği Anabilim Dalı Danışman : Prof.Dr.Serpil TAKAÇ Eş Danışman: Prof.Dr.Tunçer H. ÖZDAMAR Model protein bovin serum albümin (BSA) ve model enzim serin alkali proteaz (SAP) ile farklı...
  3. Sıvı toplama haznesi (ızgara tava)

Merhaba, Atık alanında atık akü/yağ için ızgara tava kullanan arkadaşımız var mı?
  4. Hastanelerin sıvı tıbbi atıkları

Merhabalar, Çevre danışmanlığını yaptığım küçük çaplı bir hastanemde, tıbbi atık geçici depo alanında biriktirilen aspire ettikleri kanın, sıcak aylarda koku yapacağını söylediler ve başka bir çözüm bulabilir miyiz diye sordular. Bende bir araştırma yaptım. Burda paylaşarak benim size, sizlerin de bana fayda sağlayacağınızı düşünüyorum. Kan atıklarının dezenfekte edilmesinde karşıma çıkan...
  5. Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvı hakkında

Günaydın Arkadaşlar, Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvının kontrolü hakkında bilgisi olan var mıdır ? Tşkler.