Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Sıvılaştırılmış petrol gazları (lpg) piyasası eğitim ve sorumlu müdür yönetmeliği

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) PİYASASI EĞİTİM VE SORUMLU MÜDÜR YÖNETMELİĞİ

Resmi Gazete Tarihi: 16.12.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28499

Amaç

Bu Yönetmeliğin amacı; sıvılaştırılmış petrol gazlarının (LPG) dağıtımı, taşınması, depolanması, dolumu, bayiliği ile LPG tüpü imalatı, LPG tüpü muayenesi, tamiri ve bakımı ile LPG tesisatı projelendirme ve imalat faaliyetlerinde yer alan personelin eğitimine ve sıvılaştırılmış petrol gazları (LPG) piyasasında görev alacak sorumlu müdürlerin yetki, sorumluluk ve niteliklerinin belirlenmesine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.

Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi

Sıvılaştırılmış petrol gazları (lpg) piyasası eğitim ve sorumlu müdür yönetmeliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lpg piyasası sorumlu müdür yönetmeliği

SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) PİYASASI SORUMLU MÜDÜR YÖNETMELİĞİ Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi : 07/01/2006 Yayımlandığı Resmi Gazete Sayısı : 26046 Yürürlüğe Giriş Tarihi : 07/01/2006
  2. Lpg piyasası sorumlu müdürleri

LPG PİYASASI SORUMLU MÜDÜRLERİNE İLİŞKİN TMMOB KARARININ İPTALİ İÇİN AÇILAN DAVA REDDEDİLDİ TMMOB'nin bir kurumda tam gün çalışan mühendislerin yalnızca tek bir dolum tesisi veya otogaz istasyonunda sorumlu müdürlük yapabileceği yönündeki kararının iptali için açılan dava reddedildi. Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Sorumlu Müdür Yönetmeliği ile getirilen dolum tesisi ve...
  3. Tüpler sıvılaştırılmış petrol gazı ( lpg ) ile ilgili tebliğ

Tüpler Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) ile ilgili Tebliğ ( TS 1442 + A1) Tebliğ No: MSG-MS-2013 / 26 Resmi Gazete Tarihi:16.10.2013 Resmi Gazete Sayısı:28803 MADDE 1 – (1) Bu Tebliğ, 3/6/2011 tarihli ve 635 sayılı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 10/6/1930 tarihli ve 1705 sayılı Ticarette...