Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizlerle tanışmak istiyorum

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında zehram tarafından paylaşıldı.

1. zehram

zehram CMNet Üyesi

merhaba ben Zehra, çevre mühendisliği öğrencisiyim.Meslektaşlarınla,sizlerle tanışmak isterim.

2. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

merhaba tanışalım. öncelikle aramıza hoşgeldiniz. bu sitede güzel vakit geçireceğinizi garanti ediyoruz :) siteyi inceledikçe bunu siz de göreceksiniz. aktif olmanız, bol bol paylaşımlarda, yorumlarda bulunmanız dileğiyle...

3. E.KAYA

E.KAYA CMNet Üyesi

hoşgeldin. öğrenci olduğun için sitemiz sana çok verimli olacak. her türlü isteğini ilet, elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsin. bol bol paylaşım ve yorumlarını bekliyoruz.

4. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Hoş geldiniz @zehram hanım.. bu siteyi kullanmaya başladıktan sonra Facebook kullanmayı bıraktım. öyle ki burada geçirdiğin zamanda mesleğin adına yararlı bilgiler alabiliyorsun teorik ve pratik bilgileri buradaki arkadaşlardan öğrenmek mümkün..

5. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

hoş geldiniz...herkese yararlı olduğu gibi size birçok konuda fikir verici ve yol gösterici bir yerdesiniz... ayrıca böyle mesleğine şimdiden sıkı bağlanan birilerini de görmek ayrı bir mutluluk verdi doğrusu.

zehram bunu beğendi.
  6. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

hoşgeldin genç çevre mühendisi.

zehram bunu beğendi.
  7. cilgincevreci

cilgincevreci CMNet Üyesi

Aramıza hoşgeldin. Çevre mühendisleri net gibi gözüksekde çok gizli bir örgütüz biz. Ayrıca çok kadim bir geçmişimiz var bizim. Büyük üstadın yönettiği bu kadim topluluk yıllardır sırlarını kimseye ifşa etmez. Çevre kirliliğini en aza indirip, engellemek gibi gözükse de amacımız, aslında çevre kirliliğini maksimum katkıda bulunmaktır ülkümüz. Böylece bize daha çok ihtiyaç duyulur bize daha çok iş çıkar. Mesajlarımızın altında çok gizli şifrelenmiş bir çok anlam vardır. Eğer bunları çözersen nirvanaya ulaşırsın çözemezsen yurtseven kardeşlerde kalırsın.:harika::acpsnr::kptmya::ckskc:

8. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

okul bitecekte ne yapacaksın. vahhh vaahhh

9. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Hoşgeldin Kardeşim :)

zehram bunu beğendi.
  10. İpekszksn

İpekszksn CMNet Üyesi

Merhabalar :)
    Her geçen gün farklı şeyler görüp bilgiler edinebilirsiniz burada :harika: Gerçekten çok faydalı olacaktır..
    Ama tabi kii bence okulu bitirmekte acele etmeyin, cumartesi pazar full tatillerimi, okulu kırıp evde kafa dinlemelerimi özlemiyorum değil haniiiii :koptum::koptum:

Yok yok şaka bir yana, bir an önce okulunuzu bitirip mesleğine sahip çıkan bir çevre "mühendis"i olmanız dileğiyle :hhhhhh:
    Şimdiden başarılar :srnsml:

11. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

hoş geldin aramıza. burası gerçekten biz çevre mühendisleri adaylarına ve çevre mühendisi arkadaşlarıma çok yararı olan, çok kaliteli bir platform

zehram ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  12. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Hoş geldin,

Kariyer planın nedir?

Sen de masa başında yönetmelik okuyarak yetinecek misin? bu meslekte.Yoksa !!!Öğrenmeliyim!!! deyip yollara düşecek misin?

Evet şüphesiz bu site sana çok yararlı olacak, ancak öğrenme sorumluluğu senin...kimsenin bilgisine değil doğruyu bulma azmine güven...

Güzel günler senin olsun...

bll_2081 ve zehram bunu beğendi.
  13. zehram

zehram CMNet Üyesi

hepinize tesekkür ederim,cok memnun oldum
    güzel bir site gercekten daha fazla yararlanmaya calısacagım,daha fazla aktif olmaya calısacagım

FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
  14. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Yeniden hoş geldiniz Zehra hanım o zaman. Bol paylaşımlar

15. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

zehraya hoşgeldin diyin
    h o ş g e l d i n z e h r a :D
    adım göründüğü gibi mert yarışmaya eskişehirden katılıyorum ve diğer yarışmacılara başarılar diliyorum :D

Burak Dumlu ve zehram bunu beğendi.
  16. zehram

zehram CMNet Üyesi

hoş buldum:harika:, ben de Samsun'dan:)

17. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

18. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

İstanbul'dan sevgiler..

19. Eyilmaz

Eyilmaz CMNet Üyesi

seneye de yazın olur mu?

Serkan Çiçekay bunu beğendi.
Sizlerle tanışmak istiyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Selamlar, Sevgiler, En Güzel Günler Sizlerle Olsun...

Selamlar, Yazacak 1 mevzu yok, muhabbet ve yardım için mail adresimden ulaşabilirsiniz... Fatih (ÖZCAN) kardeşim ellerine sağlık güzel 1 portal ve yardımlaşma ortamı olmuş..
  2. çed alanın kendimi geliştirmek istiyorum...

Slm arkadaşlar şuan işsizim.çevre mühendisi olarak çed alanında kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım.değerli fikirleriniz önemli bilhassa bu alanda çalışan arkadaşlarım varsa yorum ve bilgilerini yazarlarsa sevinirim..
  3. emisyon ölçümünde çalışmak istiyorum..

İstanbul Üniversitesi çevre mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem almakta olduğum Hava kirliliği ve ölçme teknikleri dersinde bir proje ödevim var.Emisyon ölçümü yapan bir laboratuvarda çalışmam ve bu çalışmalarımı raporlamam gerekiyor.Bana bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Sadece emisyon ölçümlerinin nasıl olduğunu uygulamalı öğrenmem gerek.Bu konuda yardımcı olabailecek varsa...
  4. Vidanjörle atıksuyu aldırmak ve bertaraf etmek istiyorum

Serigrafi işleminde (matbaa) yıkanan levhaların arasında bulunan emisyon adlı kimyasal madde suya karışıyor ve bu su kanala gidiyordu fakat artık bu suyun biriktirilerek vidanjörle alınması gerekiyor. Bu suyu aldırabileceğim yer bilen var mı?
  5. Bitirme ödevi için yardım istiyorum

bitirme hocam bana 3 konu verdi bu konulardan 1 tanesi ile ilgili çalışma yapmamı söyledi Sürdürülebilir Su Yöntemi Atıksuların Yeniden Kullanımı Çöp Toplama Yerlerinin Yeniden Kullanımı bu konulardan hangi ile ilgi daha çok kaynak bulabilirim