Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Skky taslağı

Konu, 'Mevzuat Taslakları' kısmında Mehmet Çakmak tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Çakmak

Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

http://www.csb.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfa&Tur=webmenu&Id=269

arkadaşlar çeve yönetimi sitesiinde su kirliği kontrolü yönetmeli taslağı var. bu taslak ne zaman yayınlandı.
    ayrıca sanayicilerin görüşüne açıldığı ile ilgili bir bili var mı?

Arkadaşar bu konuda bilgisi olan yok mu?

Skky taslağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. europass CV taslağı

Mutlaka elinizde bir cv örneği bulunmalıdır diye düşünüyorum ve europass ın cv örneğini paylaşmak istiyorum.işinize yarayacaktır.
  2. SKKY de Yapılan Değişiklik ile ilgili Yönetmelik Hakkında

Arkadaşlar selam, Belki de herkesi ilgilendirebilecek bir bilgi vermek istiyorum.24 Nisan 2011 tarihli resmi gazetede SU KİRLİLİĞİ KONTROLÜ YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK ilanı var.Herkesin bence bir kere bu değişikliği okuyup eğer çalıştığı sektörü içne alan Tablolar bu yönetmelikte belirtilmişse ona göre gerekli analizleri yaptırıp önlemini alması gerekmektedir.Renk...
  3. fiyat taslağı

arkadaşlar biz yeni kurulan bir danışmanlık firmasıyız ve elimizde teklif vermek için bir taslak olsun istiyoruz. Proform fatura tarzında arıyoruz. şimdiden çok teşekkür ederim
  4. Yürürlükte Skky teknik usüller tebliği

Selam Arkadaşlar, SKKY Teknik Usüller Tebliği' nin en güncel haline nasıl ulaşabilirim. SKKY'ni pek çok yerde bulmak mümkün oluyor da tabloların ve değerlerin yer aldığı tebliğ ekine bir türlü ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Skky tablo 7.1 hak.

merhaba arkadaşlar su kirliliği kontrolü yönetmeliğinde tablo 7.1'de belirtilen parametrelere göre ocak tabanında biriken yüzeysel/yağmur suyunun analizlerini yapıyoruz. tabloda 2 saatlik numune kısmında civa ve kadmiyum parametreleri için "-" işareti yer almakta olup, 24 saatlik numune kısmında ise söz konusu parametrelerin deşarj limitleri bulunmaktadır. bu durum 2 saatliğe göre...