Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Skky yönetmeliği firma tablo değişikliği nasıl yapılır ?

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Orhan Şeker tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Şeker

Orhan Şeker CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar . Firmamızın faaliyeti gereği skky göre tablo değişikliği yapılacaktır. Değişiklik için özel bir dilekçe formatı var mıdır acaba, şimdiden teşekkürler.

Bu arada tekstil firması atıksu arıtımı ile ilgili sorularınızı bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim arkadaşlar.

Skky yönetmeliği firma tablo değişikliği nasıl yapılır ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Piyasaya süren bildirimi nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhaba, Ben bu yıl ilk kez bildirim yapıcam baya stres yapmıştım araştırdım internetten bulduugm kılavuzu sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. Sevgiler :)
  2. GFB ve İzinlisans Belgesi Yenilenmesi Hk. (Firma ve Ünvan Değişikliği)

Arkadaşlar Danışmanlık firmanızın yada GFB almış tesisin (başka firmaya devri gibi) hem ünvan hemde vergi nosu değişikliği varsa bu değişiklik öncelikle vergi dairesinden yapılır, yeni ticaret sicil gazetesi alınır. Daha sonra başvurusu yenilenmesi için İzinlisans Dairesi'ne resmi yazı ile müracaat edilir. İzinlisans belgesi alan tesis içinde Çevre Görevlisi kullanıcısı ile e-izin sistemine...
  3. Ambalaj atığı belgelendirme nasıl yapılır?

Şimdi 1. Aşama 'dan başlayarak size özetlemeye çalışacağım ; 1 - Giriş Pusulalarının (kantar fişlerinin) elinizde her PE,PP,PET,Kağıt için 2'şer adet fotokopisi hazır bulundurulmalıdır . ( 1 tanesi İl Çevreye Belgelendirme İçin Hazırladığınız Dosyaya Koymak için 1 Tanesi ise Belgelendirme Dosyasının 1 nüshasının sizde arşiv olarak 5 sene saklanması için gereklidir .) 2 - Kesmiş olduğunuz...
  4. Skky tablo 7.1 hak.

merhaba arkadaşlar su kirliliği kontrolü yönetmeliğinde tablo 7.1'de belirtilen parametrelere göre ocak tabanında biriken yüzeysel/yağmur suyunun analizlerini yapıyoruz. tabloda 2 saatlik numune kısmında civa ve kadmiyum parametreleri için "-" işareti yer almakta olup, 24 saatlik numune kısmında ise söz konusu parametrelerin deşarj limitleri bulunmaktadır. bu durum 2 saatliğe göre...