Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sohbet kişiler listesi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Merhaba,
    Aşağı köşede bulunan sohbet listemde eskiden çevrim içi olan üyeleri görebiliyordum. Artık ne zaman girsem 0 kişi görünüyor. Bir yerden ayarlama mı yapmam gerekiyor?

2. Hazel hanım sayfa değişti artık sizi takip edenleri görebilirsinz sohbet kısmında

Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

sizi takip edenleri ve sizin takip ettiğiniz kullanıcılar online ise görebilirsiniz.

4. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Anlıyorum ancak kimseyi göremiyorum. 26 takipçim ve takip ettiğim 4 kişi var. ancak 0 görünüyor.

5. Fatih Özcan

Takip ettiğiniz ve takipçileriniz online mi?

6. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

sanırım "0" - "sıfır" demek istedi :)

7. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Evet sıfır demek istedim. Yani online kimse görünmüyor. sohbet (0) kişi olarak çıkıyor.

8. Hazel Hanım takip ettiğiniz ve takipçileriniz online mi?

9. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

şu an çevrim içi arkadaşım yok görünüyor. fakat uzun süredir bu şekilde. çok önemli değil zamanınızı almayayım. Teşekkür ederim ilginize.

10. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Hazel hanım sadece takip edilenler ve takip ettikleriniz online görünebiliyor, sohbet sistemi MSN gibi düşünülebilir.

11. Ümit Aydın

Ümit Aydın CMNet Üyesi

eskiden daha güzeldi takip ettiğimiz birisi olmasa bile takıldığımız noktada anında o listeden birisine sorup yardım alabiliyorduk ama şimdi yok galiba

12. Fatih Özcan

Forumdanda soru sorabiliyorsunuz :) Hatta forum bunun için.

Bayan arkadaşlardan gelen şikayetler doğrultusunda buna karar verdik. bu nedenle eski sisteme geçilmeyeceğini söylemek istiyorum..

13. Ümit Aydın

Ümit Aydın CMNet Üyesi

peki öyle olsun o zaman ne yapalım :)

14. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Evet maalesef sadece tanışmak için birşeyler yazanlar vardı rahatsız ediciydi o açıdan.

15. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

çöpçatanlık sitesine dönmesin :D

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
Sohbet kişiler listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Günaydın ve sohbet başlığı

Günaydın; Allah hepinize hayırlı işler ve bol helal kazanç nasip etsin :) Biraz günaydınlaşmak iyidir. :huhuu:
  2. Sohbet kutusu hakkında

Merhaba, Alt kısımda kullandığımız sohbet kutusu, 100 mesajı olmayan üyelerimize kapatılmıştır. Yani bir üyenin bu özellikten yararlanması için en az 100 tane mesaj yazmış olması gerekir. Bu kısıtlamayı getirmemizin sebebi daha önce de belirttiğimiz gibi, paylaşımcı üyelerimize öncelik vermemizdir. Bilginize sunulur. Saygılarımızla,