• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sohbet kişiler listesi

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Merhaba,
Aşağı köşede bulunan sohbet listemde eskiden çevrim içi olan üyeleri görebiliyordum. Artık ne zaman girsem 0 kişi görünüyor. Bir yerden ayarlama mı yapmam gerekiyor?

Anlıyorum ancak kimseyi göremiyorum. 26 takipçim ve takip ettiğim 4 kişi var. ancak 0 görünüyor.

Evet sıfır demek istedim. Yani online kimse görünmüyor. sohbet (0) kişi olarak çıkıyor.

şu an çevrim içi arkadaşım yok görünüyor. fakat uzun süredir bu şekilde. çok önemli değil zamanınızı almayayım. Teşekkür ederim ilginize.

Hazel hanım sadece takip edilenler ve takip ettikleriniz online görünebiliyor, sohbet sistemi MSN gibi düşünülebilir.

eskiden daha güzeldi takip ettiğimiz birisi olmasa bile takıldığımız noktada anında o listeden birisine sorup yardım alabiliyorduk ama şimdi yok galiba

Evet maalesef sadece tanışmak için birşeyler yazanlar vardı rahatsız ediciydi o açıdan.