• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Soma faciası

Nette gördüğüm hoşuma giden bir sözü paylaşmak istiyorum. " NE KAZDINIZ BE MADENCİLER, CENNETE KADAR VARDINIZ..."

Ruhları şad olsun...

Not: Bu yazdığımı kimse beğenmesin arkadaşlar.

Faili meşhur olan, bile bile ölüme gönderilen tüm işçi kardeşlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Bu acının tarifi yok :(

Allah ölenlere rahmet versin, mekanları cennet olsun... geride kalanlara, çoçuklarına eşlerine anne-babalarına sabır versin... diliyorum ki böyle bir acı dünyada yaşanmasın.... çalışanlara artık tam anlamıyla çalışma şartları uygulansın, böyle can yanmasın, böyle ölümler olmasın...

Bir avuç kömür için bir ömür verdiler..
Bu acıya hangi yürek dayanır bilemiyorum.

Başımız sağolsun.
Ölen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dilerim, geride bıraktıklarına ise Allah'ım sabır versin...

CMNET olarak herkesin gönderilecek bir 5 lirasının olduğuna inanıyorum, site yetkililerininde bu duyuruyu cmnet üyelerine ulaştırmasını istiyorum Şimdiden teşekkürler..
Turkcell, Vodafone ve Avea GSM operatörlerinin “1866” kısa SMS numarasına “Soma” yazarak 5 (Beş) TL karşılığı bağışta bulunabiliriz.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Soma katliamı nasıl gerçekleşti? Halkın Mühendis Mimarları, katliamın 2. gününden itibaren bölgede yaptığı araştırmalar sonucu katliamın nasıl yaşandığını anlatan bir video hazırladı...