Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Son Ders

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

http://www.metacafe.com/fplayer/2989301/son_ders.swf

Son Ders konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ders kaydı..

[FONT=Comic Sans MS]selamun aleyküm arkadaşlar abiler ablalar...ben çukurova üniversitesi çevre müh bu sene girdim...ilk defa ders kaydı yapcam bu konuda bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum son gün eylül 17...:cool:
  2. Son Ders

Hakan, 1970'lerin sosyalist öğrencilerindendir. Daha sonra arandığı için sevgilisi Sevim'i bırakıp İsveç'e kaçan Hakan Aymaz (Ferhan Şensoy) yıllar sonra kimlik değiştirerek Saffet Ercan ismiyle akademisyen olarak geri döner ve bir üniversitede derslere girmeye başlar. Dersine girdiği öğrencilerden Ulaş (Kaan Urgancıoğlu) hocası Hakan Aymaz'ın günlüğünü ele geçirir. Günlükte hocasının bir kızı...
  3. Ders notu!

Arkadaşlar elimizdeki ders notlarını paylaşmamızı rica ediyorum. Hangi ders olursa bilgi paylaşıldıkça önem kazanır...
  4. Çed ders notlari

2007 Yılında haızrlanan uludağ üniversiteis Çed ders norları ekte sunulmuştur.
  5. Saü 3.sınıf ders notları

arkadaşlar elinizde saü nün 3.sınıf bahar dönemi ders notları mevcut mu ? bu kimyasal prosesler-biyolojik prosesler-suların arıtılması-atıksu kontrol-içme suyu derslerinin.. yardımcı olursanız sevinirim..