Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sorular

Konu, 'Su Kirliliği ve Modellemesi' kısmında İzzet Şener tarafından paylaşıldı.

1. İzzet Şener

İzzet Şener CMNet Üyesi

Meraba arkadaşlar,,,, Su Kirliliği ve Kontrolü dersi için soru buluna varmı elinde acaba ???

Sorular konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında Önemli Sorular

Bazılarının hakim olduğu bazılarının net bilgisi olmadığı sorular için bizi aydınlatabilecek mühendis ve uzmanların bilgilerini paylaşmalarını rica ediyoruz. S1.İş güvenliği uzmanı bulunduran firmaları kim ne sıklıkla denetliyor ve örneğin 50 den fazla çalışanı olup da uzman bulundurmayan firmalara ne tür yaptırımlar uygulanıyor? S2.Bu yaptırımlar ülkemizde ciddi şekilde takip edilip...
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Örnek Sorular

Arkadaşlar Temmuz 2'de yapılacak İSG uzmanlığı sınavına girecek arkadaşlar için bulduğum soruları gönderiyorum.Şahsen nette çok ararlı birşey bulamadım.Herkesin bu halde olduğunu düşünerek kurstan bir arkadaşımdan bulduğum soruları paylaşıyorum.Bu sınava çalışmak gerçekten çok sıkıcı:(
  3. Ambalaj atıkları sık sorulan sorular

Bakanlık sitesinde yayınlanan, ambalaj atıkları yönetmeliğine ilişkin sık sorulan sorular.
  4. Mühendislere sorular

1 - Yahu sen inşaat mühendisiydin di mi? - Evet?? - Baksana bu bina yıkılır mı? - Ne bileyim ben, bir sürü testi var bu işin öyle karpuza vurur gibi anlaşılmaz bu işler! - Ne biçim mühendissin lan sen? -……. 2 - Bölüm ne? - Makine mühendisliği - Kaç tane kız var lan sizde? -…….. 3 - Ne çıkacan mezun olunca? - Gemi inşaat muhendisi. - Ha, kaptan felan yani. - Yok ebe olacaz. 4 - Mesleğin ne...
  5. Cevapları en zor sorular

Batılı hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türden, hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir yazının çevirisi var. İnsan bu tür yazıları okuyunca ister Türkiye'de ister dışarda olsun ne kadınların nede erkeklerin farklı olmadığını kolayca...