Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sosyal aktivite

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Kadir Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

İnternette gezinirken birden aklıma geldi. Sitelerin kullanıcıları buluşturma, ilişkilerini geliştirme konusunda en çok uyguladıkları yöntem okey,kağıt oyunları tarzındaki uygulamalar. Belki gereksiz bir konu ama site içerisinde bu tip uygulamaların olması nasıl olurdu merak ettim. Gereksiz ve site formatına aykırımı olurdu yada kullanıcılar arasında daha samimi ve eylenceli bir ortam sağlayabilir miydi? Sadece aklıma takıldı :)

2. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

Sizde haklısınız. Online kullanıcı sayısı üye sayısına nazaran çok az. Bu tip aktiviteler belki kullanıcıları siteye daha çok bağlar diye düşünmüştüm ama denenmiş ise yapıcak birşey yok :) Ama yinede ben online kullanıcı sayısını arttırmak için bir şeyler yapılması gerektiğine inanıyorum.

Sosyal aktivite konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sosyal Etki Değerlendirmesi

[SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"]Günümüzde Çevresel Etki Değerlendirmesi(ÇED) artık sadece prosedür icabı yapılmakta. Ne yazıkki ÇED raporlarının %98 gibi büyük bir çoğunluğu olumludur kararı alırken sadece %2si olumsuz kararı almaktadır. Çevresel etkiler bir yana görünen ve/veya görünmeyen, doğrudan veya dolaylı birçok sosyal etki söz konusu. Planlanan proje ile birçok...
  2. Gizli Bir Sosyal Ağ Oluşturma

Bu durum iş arayan çoğu kişi için bir muammadır: bir yandan bağlantılarınızı güçlendirip iyi bir kariyere adım atma şansınızı arttırmak isterken; bir yandan da hakkınızda ne kadar çok şey bilinirse kaçış stratejinizin patronunuzun kulağına gitme ihtimalinin o kadar arttığının farkındasınızdır. İş dünyasındaki profesyoneller bile halen bir pozisyonda çalıştıkları sırada, yeni...
  3. Sosyal

Forumda özendirici katılımlardan birisinin de odalar bünyesinde veya şehir şehir düzenlenebilecek aktiviteler olduğunu düşünüyorum fakat geliştirmek biraz zor olacak gibi... Örneğin A şehrinde ÇMO...( Herkesin katılımı serbest ) geleneksel 5 çayı :) mesela bir pazar günü... Evet biras sıkıcı gibi duruyor ama böyle olursa burası daha gönülden paylaşımlarla dolar...
  4. Sosyal sorumluluk projesi

Merhaba, Fabrikalarda yürütülen sosyal sorumluluk projesi olarak neler yapılabilir?TEMA ile çalışan arkadaşlarımız da fikir verirlerse sevinirim.