Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Söyleşi - Hesaplamalı... (Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi)

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Söyleşi Adı
    Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD)
    Söyleşinin Verileceği Tarih
    27 Nisan 2012 Cuma
    Saat
    19:00 -21:00
    Söyleşinin Verileceği Yer
    TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
    Eğitim Salonu
    İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu
    Eğitmen Bilgileri
    Murat AKSEL
    Y. Çevre Mühendisi
    İstanbul Kültür Üniversitesi
    İnşaat Mühendisliği Bölümü
    Kıyı Bilimleri ve Mühendisliği
    Söyleşi Kapsamı
    Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) nedir?
    Çevre mühendisliğinde akışkanlar mekaniğinin önemi.
    Çevre mühendisliği problemlerinde hesaplamalı akışkanlar dinamiğinin önemi.
    Katılımcı Sayısı
    25 Kişi
    Ücret
    Katılım Ücretsizdir.
    Kayıt Bilgileri
    10 – 27 Nisan 2012
    kayıtlarınızı istanbuletkinlik@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
    Başvuru sırasına göre ilk 25 kişi kabul edilecektir.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

25 kişiye mi sadece peh. yok mu konferans salonu dolduracak sayımız?

3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Sayımız var da 100 kişiyle yapılacak söyleşi ile 25 kişiyle yapılacak söyleşi aynı verimi sağlamaz. Bilal Bey siz isteyin söyleşi tekrarlanır yine :)

4. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

o zaman cayın altını yakıyorum gelmeden once haber edin :D ben bu persembe istanbula gelicem bakalım bulablirsem odaya ugrayıp kayıt yaptırmayı da dusunuyorum bi turlu vakıt bulum kayıt yaptıramadım odaya :/

Söyleşi - Hesaplamalı... (Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. [ÇMO İstanbul Şubesi] Soylesi: Su ve Kadin - Su İçin(de) Allianoi Etkinlikleri

Soylesi: Su ve Kadin - Su İçin(de) Allianoi Etkinlikleri kapsamında Konusmacilar: Gürgenli Nine - Senoz Vadisi Muhtaroğlu Fatime - Senoz Vadisi Nazime Yıldırım - Ardanuç Güler Marazoğlu - Loç Vadisi Moderasyon: Ayşenur Kolivar Tarih: 9 Ocak 2011 Pazar saat 12.30- 15.00 Yer: Mimarlar Odası – Karaköy Karadeniz İsyandadır Platformu...
  3. EPANET 2.0 ile İçme Suyu... (Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi)

Eğitim Tarihi: 02 Haziran 2012 Cumartesi Saat: 09.30–17.00 Eğitimci: Murat AKSEL / Çev. Yük. Müh. İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Eğitim Programı: İçme Suyu Şebekeleri Hakkında Genel Bilgiler (İçme suyu şebekesinin tanımı, şebeke çeşitleri, genel kavramlar) İçme Suyu Şebekleri Hesaplama Yöntemleri ve Örnek Hesaplama Uygulaması (Hesaplama yöntemlerinin tanıtılması)...
  4. Çevre mühendisleri odası

Merhaba Arkadaşlar, Çevre Mühendisi olarak Bursa ilinde çevre mühendisleri odasının bulunmamasından rahatsızlık duyuyorum. Bursa da ikamet edenlerle bir araya gelerek odamızı tekrar aktif hale getirebileceğimizi düşünüyorum. Ancak hangi aşamaları izlemek gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda neler yapılabilir?
  5. Kimya mühendisleri odası istanbul şubesinden duyuru

Merhaba Arkadaşlar. Benzer bir konu göremedim o sebeple sıfırdan konuyu açmak istedim. Aşağıda bulunan iletiyi yaygınlaştırmanızı rica ederim. Saygılarımla ----------------------------------------------------- BİBER GAZI ve DİĞER KİMYASAL SALDIRI AJANLARI İLE İLGİLİ BİLGİ/KANIT RİCASI Değerli Dostlar, Taksim Gezi Parkı'nda başlayan ve şu anda Türkiye'nin büyük bir kısmına yayılmış...