Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sözleşmeli personel alımı

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatma Gül Es tarafından paylaşıldı.

1. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULAMALARI KAPSAMINDA ÇALIŞTIRILMAK
    ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI 03.05.2013
    ALINACAK ÇEVRE MÜHENDİSİ SAYISI: 15

6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun uyarınca, 2012/3945 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile çıkarılanAfet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Uygulamalarında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslar”a göre istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen şartlardatoplam (100) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

6306 Beyan Belgesi İçin Tıklayınız
    İş Talep Formu İçin Tıklayınız
    Alınacak Sözleşmeli Personel Ünvanları ve Adaylarda Aranan Şartlar İçin Tıklayınız
    Basvuru İçin Tıklayınız
    Basvuru Sorgulamak ve Tekrar Çıktı Almak İçin Tıklayınız

Kaynak: http://www.csb.gov.tr/gm/personel/index.php?Sayfa=duyurudetay&Id=2035

Devranckl ve Serap Töre Çelik bunu beğendi.
  2. edakandemir

edakandemir CMNet Üyesi

son başvuru tarihi ile ilgili yardımcı olabilir misiniz acaba?

3. Yasemin Kocabey

Yasemin Kocabey CMNet Üyesi

II- BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, SÜRESİ VE DİĞER HUSUSLAR

1) Adaylar Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sitesinde kendisi için uygun olan unvan için hazırlanan Personel Alımı Başvuru Formu (Ek-1), Beyan Belgesi (Ek-2) ve İş Talep Formunu (Ek-3) eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra elektronik ortamda göndereceklerdir.

2) Sadece bir unvan için başvuru yapılacak, birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

3) Başvurular Bakanlık internet sayfasından (http://www.csb.gov.tr) ilan tarihinden itibaren 5 gün içerisinde alınacaktır.

4) Başvurular 07/05 /2013 tarihinde mesai saati bitiminde sona erecektir.

5) Sınava çağırılacak adayların listesi, sınav tarihi, yeri ve saati ile ilgili bilgiler, Bakanlığımızın (http://www.csb.gov.tr) internet sitesinde ilan edilecektir. Adaylara ayrıca bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Fatma Gül Es ve edakandemir bunu beğendi.
  4. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Arkadaşlar ben başvurdum internetten. Ve daha sonra yayınlanan ilan gereği elden evrak tesliminde bulunuyorum, ufacık bir şans ama kısmet :)

Belki internet başvurularından sonra o kadar belgeyi toparlayıp elden teslime üşenenler olmuştur :) ben de üşendim de toplum baskısı zorladı :)
    Başvuranlarda da bol şans :)

5. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Kısmetin nereden geleceği belli olmaz Serap Hanım.. Şartları sağlıyorsanız iyi yapmışsınız başvurmakla; sonrasında "Keşke başvursaydım.." demezsiniz, içinizde kalmaz en azından.. :)

Sonuçlardan da haberdar edersiniz zaten bizi.. ;)
    Hayırlısı ne ise o olsun dilerim; hepimiz için..

6. Serap Töre Çelik

Teşekkür ederim , hepimiz için gerçekten hayırlısı olsun.. elbette haberdar ederim :) kriterlerin 1,5'unu sağlıyorum :) ama kısmet işte :) :)

Devranckl ve Fatma Gül Es bunu beğendi.
  7. Serap Töre Çelik

Ve hüzünlü son.. Yerleşen arkadaşlara hayırlısı olsun...

8. Müberra Kaşkaya

Müberra Kaşkaya CMNet Üyesi

9. Müberra Kaşkaya bunu beğendi.
  10. Serap Töre Çelik

bir kaç kişi değiştirildi yeniden eklendi

11. ayshenur

ayshenur CMNet Üyesi

Allah cezalarını versin..Nasıl bu kadar kolay başkalarının haklarına girebiliyorlar. Açıkladığın ismi nasıl degistirebilirsin??? Hangi büyük torpil girdi devreye Allah bilir!!!!!

12. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

iyi de puana göre sıralamışlar. eski listeyi kopyalayan varsa görmek lazım. kimler değişmiş puanlarına bakardık...

13. Eklenen kisilerden birinin 3 yillik mesleki tecrübesi yok Allaha havale ediyom girenide girmesini sağlayanida

Burak Dumlu bunu beğendi.
  14. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

3 yıllık tecrübe şart değil ki okulu dereceyle bitirdiysen

hanvey1105 bunu beğendi.
  15. haticekaplan

haticekaplan Misafir

Eski ve yeni liste ektedir.

Ekli Dosyalar:

16. Tesekkurler hatice

şartlarda 3 yıllık tecrübe ve diploma notu ya 100 lük sistemde 70 veya 4 lük sistemde 2.87(ondan tam emin değilim) ,stiyordu.

17. gülay

gülay CMNet Üyesi

şartlardan birini sağlamıyorsa anlaşılırdı ya bence o_O

18. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

Tanıs oldugum bir il müdurunden ogrendigim bir bilgi. Onun sozudur 3 yillik tecruben YADA okulda derecen olacak. İkisinden birini saglaman lazim demisti.

hanvey1105 bunu beğendi.
  19. haticekaplan

haticekaplan Misafir

olmazsa olmaz şart diploma notuydu eğer ilana da bakarsanız. diğer şartlar varsa iyi olur manasındaydı.

Sözleşmeli personel alımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacaktır.

[COLOR=#627b97]ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 36/A SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI 644 sayılı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 36/A maddesine dayanılarak 12/03/2012 tarihli ve 2012/3064 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan“Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Çalıştırılacak Sözleşmeli Personel Hakkında Hizmet Sözleşmesi...
  2. Personel alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 477 personel alacak Bakanlık, KPSS kasım atamalarında 360, aralık 4-B sözleşmeli personel alımlarında 117 olmak üzere toplam 477 kişiyi istihdam edecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile personel alımı yapacak. 2014'te kamuya 74 bin personel alınacak Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre Çevreve Şehircilik Bakanlığı, KPSS...