Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj defteri çok acilll!!!

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında blaudrache tarafından paylaşıldı.

1. blaudrache

blaudrache CMNet Üyesi

Arkadaşlar Danışmanlık firmasında stajımı yaptım yalnız elimde Danışmanlıkla ilgili bilgi yok yazabildiğim 10 sayfa oldu, 20 sayfalık kısım bomboş yüzüme bakıyor ve ben bunu 2 gün içerisinde bitirmek zorundayım. 2 gün sonra benim defteri teslim etmem gerekecek. Elinizde varsa lütfen yollarmısınız. Teşekkür ederim şimdiden

2. anakinskywalker

anakinskywalker CMNet Üyesi

30 sayfa dolmak zorunda mı ?

3. blaudrache

blaudrache CMNet Üyesi

Evet bizim okul öyle istiyor 30 işgününe karşılık 30 sayfa bunun içerisinde giriş içindekiler sonuç çıkarsa geriye kalıyor 27 sayfa. Elinizde varmı acaba

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Arkadasim, hepimiz bu yollardan gectik anliyoruz ama 10sayfa yazdim geri kalani siz yollayin demek fazlaca kolaya kacmak gibi geliyor. En azindan sunu sunu yaptim su kadar sey yazdim ama daha fazla yazamadim yardimci olun yazsaydin ya. O zaman sadece ögrencilerden degil isin ehli kisilerden de yardim alabilirsin.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  5. blaudrache

blaudrache CMNet Üyesi

Hocam yönetmelikleri yazdım sonra gürültü izni emisyon izni desarj izinlerini yazdım kapasite raporunu yazdım ama baskada yazabilecegim bisi bulamadım 10 sayfa dediğim lafın gelişi defterin yarısı bitti ama diğer kısım bos duruor ona bisi yazamıorm

6. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Yonetmelikleri yazdim demissin nasil yazdin bilemiyorum ama yonetmeliklerle ilgili boilgi verirken onlarin sanayide vs. nasil hayata gecirildiklerine dair ornekler verirsen defteri rahatca tamamlayabilirsin. Ben danismanlik firmasinda calismadigim icin neler pek yardimci olamayabilirim ancak hastaneler konusunda birseyler yazmak istersen yardimci olabilirim.

Staj defteri çok acilll!!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj Defteri :)

arkadaşlar kocaeli üniversitesi çevre müh .2sınıf öğrenciyim bu dönem laboratuar stajı yapıyorum fakat staj defteri ile ilgili gerekli ne yapacağı falan tam olarak bilmiyorum ve hazır örnek bi staj defterini nasıl bulabilirim bana bu konular hakkında yardım edebilirseniz çok sevinirim iyi paylaşımlar:)
  2. Staj defteri :((((

Arkadaşlar lab. stajı yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?
  3. Staj defteri

çok acil işletme staj defteri örneği lazım. yardım edebilecek kimse var mı...
  4. Örnek staj defteri

ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ÖRNEK STAJ DEFTERİ LAZIM
  5. Staj defteri :)

arıtma stajı yapcam ne yapcağımı tam bilmıyorum.yokmu paylaşacak biri en azından aklımda birşeyler oluşuvereydi bea :)