Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj defteri yardım edermisiniz

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında atkobilla tarafından paylaşıldı.

1. atkobilla

atkobilla CMNet Üyesi

merhaba bn pamukkale universitesi son sınıf öğrencisiyim danışmanlık firmasında işletme şantiye stajı yapıyorum ve son 3-4 sayfam boş kaldı ve yeni uygulamaya giren toprak kirliliğinin kontrolü yönetmeliğinden bahsetmek istiorum nasıl bahsedebilirim acaba bi fikri olan varmı ? teşekkürler

2. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Merhaba, yönetmeliği okuyup incele herşey açıkça belirtilmiş yönetmelikte.

3. atkobilla

atkobilla CMNet Üyesi

çok yardımcı oldun teşekkürler kardeşim ;)

Related Contents

SANAYİ ODASINDAN GELEN YAZI.JPG
yani beyanlar 2016 yılında 2015 verilerini içerecek şekilde yapılacak doğrudur değil mi? ambalaj atıkları konusunda çok fazla tecrübem yok ama bir maden firmasında ambalaj atığı beyanı...
2.jpg
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
upload_2015-1-28_9-17-5.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...
SANAYİ ODASINDAN GELEN YAZI.JPG
Arkadaşlar ekteki yazı tehlikesiz atık beyanları ile ilgilidir.
000 - RESMİ YAZI - Tehlikeli Atık Mali Sorumluluk Sigortası.jpg
Ben de elimdeki yazıyı paylaşıyorum. Sonuç olarak tehlikeli atığın miktarına ve türüne bakılmaksızın Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası yaptırılması gerekiyor.
1.jpg
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
upload_2015-1-28_9-17-41.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...
20150204_105403.jpg
merhaba, atıksu arıtma tesisimizde çökeltme havuzlarında yüzen çamur flokları görülmektedir. çamur fazlalığı olduğunu düşünyorum. tesisimiz yeni ve dekantör henüz faaliyette değil. sistemden...