Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj defteri

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında bulutmehmet tarafından paylaşıldı.

1. bulutmehmet

bulutmehmet CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar işletme stajı olarak özel bir danışmanlık firmasında staj yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?

2. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Mehmet bey elimde bir tane var umarım yardımcı olur kolay gelsin :)

Ekli Dosyalar:

Nuri Kartal bunu beğendi.
  3. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Muhtemelen @bulutmehmet Bey'in fazlasıyla işine yarayacaktır bu hazır staj defteri ama keşke önce biraz fikir verseydik.. ;)

Melih Coşar bunu beğendi.
  4. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Hazır işe alışmayın arkadaşlar. Hazıra dağ dayanmaz. Hazır yemek nasıl kalitesiz yemekse hazır iş de kalitesiz iştir. :)

5. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Bir arkadaşımız daha istemişti bende paylaşmak istedim yoksa hazırciliga bende karşıyım ;) fatma hanim Haklısıniz birden yükledim valla bende ;)

6. bulutmehmet

bulutmehmet CMNet Üyesi

öncelikle glcndgn hanım olmak üzere hepinize de çok tesekkür ederim. Bunu sadece örnek olarak kullanacağım. Burada hem paket arıtma tesislerinin bakım onarım işleri yapılıyor hemde otellere fabrikalara falan danışmanlık yapılıyor, onun için elimin altında bir örnek olması bana çok faydası olacaktır. Tekrardan teşekkür ederim.

7. İSA_SAHİN

İSA_SAHİN CMNet Üyesi

kendi ellerimizle yapılan her iş bize bir artıdır kötü olsun ama kendi elinden olsun insanın